2020.10.27 20:30

Tragiškai atakavęs „Lietkabelis“ vėl sugriuvo antroje mačo dalyje

LRT.lt2020.10.27 20:30

Panevėžio „Lietkabelio“ (1-4) krepšininkai tęsia savo nesėkmingą pasirodymą Europos taurės turnyre. Išvykos rungtynėse su Androdo „Morabanc“ (2-3) ekipa panevėžiečiai ir vėl pralaimėjo antroje mačo dalyje – 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18).

Labai klampiose rungtynėse pirmoje pusėje „Lietkabelis“ pasiūlė varžovams galingą kovą po krepšiu ir atėmė iš varžovų jų svarbiausią ginklą – atkovotus kamuolius puolime. Pagal šį rodiklį iki mačo geriausia komanda buvusi „Morabanc“ pirmoje pusėje lentą pralaimėjo 11:21, svečiai puolime nusiėmė net 11 kamuolių.

Vis dėlto tai nepadėjo panevėžiečiams išsiveržti rimčiau į priekį. Kol puolime sekėsi 9 taškus pirmajame ketvirtyje pelniusiam Kyle`ui Vinalesui, „Lietkabelis“ dar buvo priekyje, tačiau antrajame ketvirtyje šeimininkai persvėrė rezultatą.

Gynyboje „Lietkabelis“ neleido įsibėgėti varžovų lyderiams, tačiau patys pirmoje pusėje atakavo tiesiog tragiškai – pataikė tik 1 tritaškį iš 11-os bandymų.

N.Čanako auklėtiniams koją kiša neprotingos pražangos bei varžovų renkami taškai panevėžiečių baudos aikštelėje.

Po pertraukos „Lietkabelis“ pirmosiomis minutėmis žaidė geriau, tačiau ir toliau visus metimus metė pro šalį, o „Morabanc“ po truputį įsibėgėjo. Vienu metu jie pirmavo jau 56:57, tačiau svečiai stabilizavo padėti ir, atrodė, išsigydė trečiųjų ketvirčių Europos taurėje kompleksą.

Pergalę „Morabanc“ lėmė ketvirtasis kėlinukas, kurio viduryje pataikytas Clevino Hannah tritaškis leido šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą – 70:59. Net ir po šio metimo „Morabanc“ pelnė dar 6 taškus iš eilės ir viskas rungtynėse jau buvo aišku.

„Lietkabelis“ mačą baigė pataikęs vos 3 tritaškius iš 27-ių (11 proc.)

„Morabanc“: T. Perezas (7/12 metim.) 16, J. Senglinas 13, H. Palssonas (7 atk. kam.) 9.

„Lietkabelis“: K. Vinalesas (6/10 dvit., 2/11 trit.) 23, M. Normantas (0/4 trit.) 12, M. Maričius (5/10 dvit., 8 atk. kam.) 11, G. Masiulis (2/8 metim., 11 atk. kam.) 8, V. Lipkevičius (1/5 trit., 5 atk. kam.) 7.