Sportas

2020.10.26 22:03

Starto Čempionų lygoje laukiantis Kairys: jaučiamės iki galo neatlikę darbo prieš „Žalgirį“

LRT.lt2020.10.26 22:03

Vilniaus „Rytas“ antradienį pradeda kelionę FIBA čempionų lygos turnyre. Galingai Lietuvos krepšinio pirmenybėse startavę vilniečiai laukia dvikovos su Atėnų „Peristeri“.

Pastarieji sezoną pradėjo tik praėjusį savaitgalį, todėl „Ryto“ krepšininkai turi pranašumą.

Prieš artėjančias rungtynes, kurias „Siemens“ arenoje turėtų stebėti 1200 sirgalių, mintimis pasidalijo Donaldas Kairys.

„Jaučiamės iki galo neatlikę darbo rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“, todėl rytoj norėtume išgydyti šį jausmą laimėdami“, – sakė D. Kairys.

– Ką galite pasakyti apie varžovus?

– Tai yra komanda, turinti daug agresyvių legionierių, gerai pataikančių iš toli, įskaitant vidurio puolėjus. Taip pat gerai kamuolį skirstančius gynėjus.

– Turite tik vienos dienos pertrauką. Ar tai apsunkina pasirengimą?

– Negalvoju, kas yra sunku. Tiesiog būsime pasiruošę rytoj.

– Ką pasisėmėte iš rungtynių su „Žalgiriu“?

– Pozityvumo buvo tik tiek, kad parodėme galintys žaisti aukšto lygio krepšinį. Gerai žaidėme tik 20 minučių, bet tai reikia daryti 40 minučių.

– Kokio tipo treniruotė turėjote šiandien?

– Atlikome pagrindinius varžovų bei savo derinius, bet be kontakto.

– Martynas Echodas vis dar negali žaisti. Kiek tai sunkina pasiruošimą?

– Negalime apie tai galvoti, vis dar laukiame sugrįžtančio Martyno. Visgi turime 12 žaidėjų, kurie tikrai atiduos visas jėgas, jog laimėtume.

– Kurį varžovų komandos žaidėją išskirtumėte?

– Paskutinėse rungtynėse labai gerai sužaidė Loukas Mavrokefalidis, tačiau tikrai nesusikoncentruosime tik ties juo. Yra daug kitų pavojingų žaidėjų, prieš kuriuos reikės komandiškai gintis.