Sportas

2020.10.26 17:09

Paskutinės rungtynės su žiūrovais: „Rytą“ Čempionų lygoje palaikys nedidelės sirgalių pajėgos

Aivaras Katutis, LRT.lt2020.10.26 17:09

Koronaviruso situacijai Lietuvoje blogėjant, sporto gerbėjams jau artimiausiu metu gali tekti pamiršti apie rungtynes iš tribūnų. Pirmadienį kalbėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga atskleidė, kad artimiausiu metu žiūrovai į sporto varžybas nebebus įleidžiami.

Didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – nuo šiandien įvedamas karantinas, o trečiadienį Vyriausybė svarstys uždrausti renginius ir viešus žmonių susibūrimus.

Tai neabejotinai palies ir krepšinio situaciją šalyje. Dar sekmadienį į „Siemens“ areną, kurioje vyko Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ dvikova, sugužėjo 4376 žiūrovai, o į Eurolygos rungtynes Kaune, kurias žaisdavo žalgiriečiai, vidutiniškai ateidavo apie 5000 sirgalių.

Vienu iš paskutinių klubų, kuris arenoje dar turės palaikymą, taps „Rytas“. Vilniečiai antradienį vakare pradeda pasirodymą FIBA čempionų lygos turnyre – į Vilnių atvyksta Atėnų „Peristeri“ komanda.

Kaip portalui LRT.lt patikino „Ryto“ klubo direktorius Justas Jankauskas, rungtynės vyks su sirgaliais, o į jas yra išparduota 1200 bilietų, iš kurių 1000 – su abonementais.

„Pamatėme vakarykštes rungtynes (su „Žalgiriu“ – LRT), suprantame, kur reikia pataisyti tam tikrus dalykus. Skaičius nedidelis, bus galima laikytis atstumo eilėse“, – LRT.lt pasakojo J. Jankauskas.

Būtent rungtynėms su Atėnų „Peristeri“ klubu yra numatytas maksimalus 3000 sirgalių skaičius. Panašu, kad jis nepasieks net pusės leistinos ribos.

„Ryto“ ir „Peristeri“ komandų dvikova antradienį Vilniuje prasidės 19 val. 30 min.