Naujienų srautas

Sportas2016.01.28 09:40

Lietuvos rankinio federacija pasirašė sutartį su LSU

BNS 2016.01.28 09:40

Trečiadienio popietę Lietuvos rankinio federacija (LRF) ir Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Pasak pranešimo, oficialiame susitikime parašus ant sutarčių padėjo LRF prezidentas Antanas Skarbalius ir LSU rektorius Albertas Skurvydas.

Po sutarties pasirašymo federacijos prezidentas A. Skarbalius teigė, kad LRF su Lietuvos sporto universitetu bendradarbiauja jau anksčiau, nei kad buvo pasirašyta sutartis.

„Mes labai artimai ir glaudžiai bendradarbiaujame jau keleri metai. Dabar tiesiog viską formalizavome ir numatėme, kokias problemas galime spręsti kartu. Mums svarbus trenerių rengimas ir jų pripažinimo tvarka. Labai svarbu, kad federacijos išduotos licencijos būtų pripažįstamos sporto mokyklose“, – esminius bendradarbiavimo kriterijus pabrėžė A. Skarbalius.

Bendradarbiavimo sutartyje taip pat numatyta vykdyti bendrus seminarus, tobulinti treniravimo sistemų studijų programą bei vykdyti kitus bendrus projektus, susijusius su rankinio sporto šakos vystymu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi