Sportas

2020.10.26 11:39

Nauja bėda Ronaldo – Italijos prokurorai tiria žvaigždės karantino pažeidimus

LRT.lt2020.10.26 11:39

Italijos sporto ministras Vincenzo Spadafora teigia, kad yra pradėtas tyrimas dėl Turino „Juventus“ superžvaigždės Cristiano Ronaldo galimų koronaviruso taisyklių pažeidimų, rašo goal.com.

Spalio 13 dieną C. Ronaldo nustatytas koronavirusas, kai jis buvo išvykęs į savo šalies rinktinę UEFA tautų lygos rungtynėms.

Spalio 14 dieną jis praleido Portugalijos ir Švedijos rungtynes ir pradėjo saviizoliaciją. Tačiau privačiu lėktuvu jis grįžo į Turiną, taip galima pažeisdamas koronaviruso taisykles Italijoje.

„Cristiano negerbia protokolo. Federalinė prokuratūra pradėjo tyrimą, kad tai būtų įrodyta. Virusas mus išmokė, kad čia negali būti išskirtinių žmonių, visi esame vienodi, turime gerbti taisykles. Vienintelis sprendimas yra likti namie“, – „Rai Tre“ sakė V. Spadafora.

C. Ronaldo jau praleido Italijos lygos rungtynes su „Hella Verona“ bei Čempionų lygos mačą su Kijevo „Dinamo“.

Tada jam buvo padarytas naujas testas, kuris parodė, kad portugalas nuo infekcijos dar nepasveiko, tad C. Ronaldo teko praleisti ir sekmadienio mačą „Serie A“ turnyre.

Trečiadienį „Juventus“ laukia namų rungtynės Čempionų lygoje su „Barcelona“. C. Ronaldo bus atliktas dar vienas testas likus 24 valandoms iki mačo ir tada paaiškės, ar portugalas gali žaisti šiame mače.

C. Ronaldo neigia pažeidęs koronaviruso taisykles.