Sportas

2020.10.25 21:27

Derbio atmosferą aikštėje pajutęs Jokubaitis: smagu matyti liūdinčius „Ryto“ fanus

LRT.lt2020.10.25 21:27

„B Tribūna“ vėl grįžo į Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų rungtynes, tačiau sirgalių palaikymas vilniečių neišgelbėjo – pirmajame Lietuvos grandų susidūrime triumfavo kauniečiai.

Galingai rungtynes pradėję vilniečiai vienu metu turėjo dviženklę persvarą, tačiau po pertraukos spurtavę žalgiriečiai perėmė rungtynių vadeles į savo rankas ir triumfavo 84:72.

Rokas Jokubaitis, po rungtynių pasidžiaugęs atmosfera „Siemens“ arenoje, per 20 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Tikrai dvi skirtingos rungtynių pusės“, – po mačo „Žalgiris TV“ pasakojo R. Jokubaitis. – Pirmoje pusėje nesusitvarkėme su užduotimis, bet antroje mačo dalyje jau susikalbėjome gynyboje. Emocijos labai geros – smagu, kad iš Vilniaus išvykstame su pergale“.

– Trečiąjį kėlinį laimėjote 18 taškų persvara. Ką treneriai pakeitė žaidime?

– Treneris minėjo, kad jie daug taškų pelnė prasiveržimais „vienas prieš vieną“. Kaip matėte antroje pusėje buvome gerai susispaudę ir neblogai sustovėjome gynyboje. Aišku, jie pirmoje pusėje ir bangą pagavo (7:0), vis tiek namie žaidė, nebuvo lengva sugrįžti. Visgi pertraukos metu treneriai padarė gerą darbą, o mes gerai sudirbome su savo psichologija ir turime rezultatą.

– Ar jautėsi derbio atmosfera?

– Taip, pirmą kartą taip ir rimtai žaidžiu derbį, nes anksčiau tekdavo tik porą minučių išeiti. Labai smagu, kai padarėme tą spurtą ir dar pats buvau aikštėje. Smagu matyti liūdinčius jų fanus.

– Prieš rungtynes buvo keliamas didelis ažiotažas. Ar tai duoda motyvacijos?

– Suteikia daug motyvacijos. Bet tai nesako, kad reikia nustoti dirbti ar atsipalaiduoti. Toliau stengsiuosi, toliau dirbsiu ir tikėsimės tokių gerų rezultatų, kaip ir šiandien.