Sportas

2020.10.26 09:47

Žiūrovais Vilniuje pasidžiaugęs Grigonis įvertino ir „Žalgirio“ bėdas: reikia taisyti žaidimą

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.10.26 09:47

Marius Grigonis eilinį kartą Kauno „Žalgirio“ komandos gretose buvo daužomas varžovų gynybos, bet kietas gynėjo žaidimas bei sėkmingas komandos draugų pasirodymas LKL čempionato rungtynėse Vilniuje leido įveikti amžinus varžovus – Vilniaus „Rytą“ (84:72). 

Susitikimą vienas pagrindinių „Žalgirio“ klubo žaidėjų užbaigė surinkęs 13 taškų (3/6 tritaškių, 4/5 baudų), atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, praradęs penkis kamuolius ir išprovokavęs penkias varžovų pražangas.

Po rungtynių krepšininkas džiaugėsi iškovota pergale bei kalbėjo apie pagrindinius susitikimo akcentus.

„Smagu. Laimėjome. Pirmoji pusė buvo viena prasčiusių sezone. Antroje pusėje neleidome jiems bėgti, įvėlėme juos į klampų žaidimą ir laimėjome“, – teigė M. Grigonis.

– Kas lėmė tokią prastą rungtynių pradžią?

– Situacijos vienas prieš vieną. Eilinį kartą neapsigynėme. Iš paprastų situacijų gaudavome taškus. Tai jau ne pirmos tokios rungtynės. Reikai taisyti žaidimą.

Vėliau neleidome jiems bėgti. Žaidėme savo gynybą. Paskui truputį varžovai pasimėtė, pradėjo žaisti po vieną, o mes perėmėme kamuolius. Antroje pusėje supratome, kad daugiau žaisti taip nebegalime.

– Ar gynyba prieš A. Goudelocką buvo didžiausias akcentas šiame susitikime?

– Nepasakyčiau, kad jis buvo didžiulsi akcentas. Jis – metikas. Stengiamės gintis kaip ir prieš kiekvieną metiką.

– Kaip vertinate atmosferą „Siemens“ arenoje?

– Kad „Ryto“ fanų tiek būtų – nepamenu. Pas juos yra kažkoks atsigavimas, pakilusi banga, ateina žiūrovai. Mums smagiau žaisti tokioje atmosferoje. Tokia derbio atmosfera, smagu laimėti tokioje atmosferoje.