Sportas

2020.10.25 10:51

Be pralaimėjimų karjerą UFC užbaigęs Nurmagomedovas sulaukė ir McGregoro, ir Ronaldo sveikinimų

LRT.lt2020.10.25 10:51

Vienas geriausių visų laikų MMA kovotojų Chabibas Nurmagomedovas pritrenkė kovinio sporto gerbėjus – po pergalės UFC 254 turnyre rusas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Šeštadienį įvykusioje kovoje Ch. Nurmagomedovas gana lengvai nugalėjo Justiną Gaethje ir iškovojo 29-ąją pergalę UFC narve. Chabibas per visą karjerą UFC taip ir nepatyrė nė vienos nesėkmės – 29–0–0.

Po kovos Ch. Nurmagomedovas puolė ne džiaugtis, bet krito ant ringo grindinio ir praliejo ašaras. Netrukus rusas atsistojo ir pranešė, kad tai buvo jo paskutinė kova UFC narve.

„Nėra jokių galimybių, kad dar kada čia atvykčiau be savo tėvo. Paskelbus apie kovą su Gaethje kalbėjausi su savo mama. Ji nenorėjo, kad kaučiausi be tėvo, todėl prižadėjau, kad ši kova bus paskutinė. Jeigu pažadėjau tai savo mamai, vadinasi, taip ir bus“, – sakė sportininkas.

Ch. Nurmagomedovas vis dar išgyvena tėvo netektį, kuris liepos mėnesį mirė dėl koronaviruso sukeltų komplikacijų. Jį Abdulmanapas Nurmagomedovas lydėjo visą karjerą.

Po netikėto sprendimo trauktis iš UFC Ch. Nurmagomedovas sulaukė sveikinimų iš sporto garsenybių. Gero žodžio negailėjo ir vienas didžiausių ruso varžovų – Conoras McGregoras.

„Puikus pasirodymas. Pagarba ir dar kartą didžiausia užuojauta dėl tavo tėvo netekties. Tau ir tavo šeimai“, – „Twitter“ tinkle žinutę paskelbė C. McGregoras.

Su puikia pergale ir karjera Ch. Nurmagomedovą pasveikino ir bene didžiausia sporto asmenybė – Cristiano Ronaldo, kuris yra ruso bičiulis.

„Sveikinu, brolau. Tavo tėvas tavimi didžiuojasi“, – „Instagram“ tinkle paskelbė portugalas.

Beje, po finalinės Ch. Nurmagomedovo kovos paaiškėjo, kad šis prieš tris savaites susilaužė pėdą, tačiau tai išlaikė paslaptyje ir šeštadienį žengė į UFC narvą.

Taip pat skaitykite