Sportas

2020.10.24 08:46

Po Jasikevičiaus dūrio Laso buvo atviras: „Barcelona“ mus pralenkė beveik visais aspektais

LRT.lt2020.10.24 08:46

Šarūnas Jasikevičius atsirevanšavo Madrido „Real“ komandai už sezono pradžioje patirtą nesėkmę Ispanijos Supertaurėje. Lietuvio treniruojama „Barcelona“ Eurolygoje įtikinamai nugalėjo kol kas stringantį Ispanijos sostinės klubą.

„Barcelona“ varžovus nugalėjo 79:72, tačiau po pirmosios rungtynių pusės „Real“ atsilikimas buvo išaugęs iki 21 taško.

„Barcelona“ ir Madrido „Real“ rungtynių santrauka

Po rungtynių kalbėjęs Pablo Laso pripažino Š. Jasikevičiaus komandos pranašumą ir teigė negalintis suprasti, kodėl „Real“ vis dar neatranda savo žaidimo Eurolygoje, kai Ispanijoje per penkerias rungtynes yra iškovoję visas įmanomas pergales.

„Pirmoje dalyje žaidėme blogai, antroje jau buvome geresni“, – sakė P. Laso. – Pakeitėme gynybos sistemą ir tai leido mums priartėti prie varžovų. Visgi to nepakako“.

„Barcelona“ krepšininkai už mus buvo geresni beveik visais aspektais, ypatingai antrajame kėlinyje. Tokiame lygyje privalai išlaikyti stabilumą visas 40 minučių, o mes to nepadarėme“, – tęsė strategas.

P. Laso treniruojami „baltieji“ per penkerias Eurolygos rungtynes yra iškovoję viso labo vieną pergalę.

„Labiausiai mane jaudina ne rezultatai, o tai, kad komanda žaidžia be identiteto. Rezultatai Eurolygoje yra prasti, bet prieš tai laimėjome Supertaurę ir kol kas dar nepralaimėjome Ispanijos lygoje. Komanda turi vėl pasijausti solidžiai aikštėje“, – pridūrė beveik 10 metų „Real“ ekipai vadovaujantis P. Laso.