2020.10.24 00:13

Sirgaliams pergalę prieš „Real“ dedikavęs Jasikevičius: reikia tęsti darbus ir gerinti žaidimą

LRT.lt2020.10.24 00:13

Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“ klubu pergalių seriją Eurolygoje pratęsė iki trijų, o lietuvio treniruojamas klubas namų arenoje penktadienio vakarą įveikė amžinus varžovus – Madrido „Real“ (79:72).

Dar pirmoje dvikovos pusėje šeimininkai turėjo 21 taško pranašumą (48:27), tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje, į lemiamą šturmą kilę Pablo Laso auklėtiniai buvo sumažinę atsilikimą iki 5 taškų – 69:74.

„Tiesiog šokiruoja, kad 21 taško skirtumu atsiliekantis „Real“ žais agresyviau. Labai šokiruoja, – iškart po dvikovos ironiškai šypsodamasis kalbėjo Š. Jasikevičius. – Jie neturėjo, ką prarasti. Jie pakėlė žaidimo lygį, žaidė ties pražangos riba. Nesuprantu, kodėl mūsų žaidėjus tai nustebino.

Paleidome rungtynių kontrolę iš rankų. Kaip bebūtų, pergalės mes nusipelnėme. Turime daug pasimokyti iš geros pirmosios mačo pusės. Turime pasimokyti, kad antrose rungtynių pusėse tokios komandos kaip „Real“ bandys žaisti geriau. Pergalė yra pergalė, o tai dar ir „El Clasico“. Su visomis problemomis, kurias turime, esu laimingas dėl šios pergalės.“

Taip pat skaitykite

Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ Eurolygos turnyro lentelėje pasivijo pirmaujančias Kauno „Žalgirio“ ir Miuncheno „Bayern“ ekipas. Pergalę, leidusią įsiterpti tarp Eurolygos lyderių, lietuvis paskyrė „Barcelona“ klubo sirgaliams.

„Mes pasiutusiai pasiilgome savo sirgalių. Žinau, kad 8 tūkstančiai sirgalių norėtų būti „Palau Blaugrana“ arenoje šį vakarą. Pergalė skirta jiems, o mums reikia tęsti darbus ir gerinti žaidimą“, – teigė Š. Jasikevičius.