2020.10.24 00:03

Jasikevičius su „Barcelona“ išlaikė pirmojo „El Clasico“ testą Eurolygoje

LRT.lt2020.10.24 00:03

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (4-1) klubas, namų arenoje 79:72 (18:14, 30:13, 16:25, 15:20) įveikęs Madrido „Real“ (1-4) krepšininkus.

Prieš tai komandos buvo susitikusios tik Rugsėjo pirmoje pusėje surengtame Ispanijos Supertaurės turnyre, kurio finale „Barcelona“ 67:72 turėjo pripažinti Madrido ekipos pranašumą.

„Barcelona“ ir Madrido „Real“ rungtynių santrauka

Po pergalės prieš „Real“ Katalonijos klubas Eurolygos turnyro lentelėje pergalėmis pasivijo pirmaujančias Kauno „Žalgirio“ ir Miuncheno „Bayern“ komandas.

Situacijos kontrolę į savo rankas Š. Jasikevičiaus auklėtiniai dvikovoje su „Real“ perėmė antrajame kėlinyje, kurio metu surengė spurtą 21:4. Pablo Laso auklėtiniai iš viso ketvirtyje per paskutinę 8 minučių atkarpą pelnė tik 6 taškus.

„Barcelona“ po pirmosios mačo dalies triuškino varžovus – 48:27.

Antroje susitikimo pusėje „Real“ pakilo į kovą ir savo atsilikimą per trečiąjį ketvirtį sumažino beveik perpus – 52:64.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį „Barcelona“ išlaikė dviženklę persvarą, bet Sergio Llullo vedami „Real“, likus žaisti mažiau nei 2 minutes, buvo pavojingai priartėję – 69:74.

Rungtynių pabaigoje taškus Katalonijos klubui rinko Eurolygos debiutantas 21-erių metų Sergio Martinezas. Po dviejų jo taiklių dvitaškių „Barcelona“ išlaikė pergalę savo rankose – 79:72.

„Barcelona“: Kyle`as Kuricius 15 taškų, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 13.

Madrido „Real“: Trey Thompkinsas 14 taškų, Alberto Abalde 13.