2020.10.23 23:36

Puikią seriją Eurolygoje tęsiantis Vokietijos klubas pergalėmis pasivijo „Žalgirį“

LRT.lt2020.10.23 23:36

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygoje penktadienio vakarą iškovojo namuose žaidusi Miuncheno „Bayern“ (4-1) ekipa, rezultatu 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) įveikusi Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) klubą.

Turnyro lentelėje „Bayern“ klubas pergalėmis pasivijo Kauno „Žalgirį“, su kuriuo dalinasi pirmąją poziciją. Prie šių ekipų dar šį vakarą gali prisijungti „Barcelona“, žaidžianti su Madrido „Real“.

„Bayern“ puikiai naudojosi „Olympiakos“ klaidomis (15 kld.) ir po jų pelnė net 21 tašką. Tuo metu graikų ekipa Vokietijos klubo klaidomis (14 kld.) naudojosi prasčiau – 10 taškų.

Nugalėtojų gretose dar vienerias puikias rungtynes sužaidė Vladimiras Lučičius. Tikru komandos lyderiu šiame sezone tapęs serbas į „Olympiakos“ krepšį įmetė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Graikijos klube blogiausias sezono rungtynes sužaidė Vassilis Spanoulis, pelnęs 2 taškus ir susitikimą užbaigęs su -2 naudingumo balais. Nežibėjo ir kitas atakų organizatorius Kostas Sloukas. Graiko sąskaitoje – 6 taškai (2/8 metimų) ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Andrea Trinchieri auklėtiniai pirmavo beveik viso susitikimo metu, o ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo nutolę dviženkliu skirtumu (68:57).

„Olympiakos“ komandai antroje ketvirčio pusėje buvo pavykę kiek priartėti (65:70), tačiau Vokietijos ekipa atlaikė varžovų spaudimą ir pratęsė puikų pasirodymą turnyre.

Miuncheno „Bayern“: Wade`as Baldwinas 18 taškų, Vladimiras Lučičius 16, Nihadas Džedovičius ir Jalenas Reynoldsas po 10.

Pirėjo „Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13 taškų, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle`as McKissicas 11.