Sportas

2020.10.23 19:41

Jasikevičiaus klubo lyderio sugrįžimui į rikiuotę koją kiša Eurolygos protokolas

LRT.lt2020.10.23 19:41

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamo „Barcelona“ klubo lyderis Nikola Mirotičius, pasveikęs nuo koronaviruso, katalonų ekipai penktadienio vakaro Eurolygos susitikime ant parketo dar nepasirodys.

Krepšininką nuo sugrįžimo į rungtynes stabdo Eurolygos turnyro protokolas, kuris skelbia, kad žaidėjai, pasveikę nuo koronaviruso, kitas rungtynes gali žaisti tik po 14 dienų nuo teigiamo testo ar nuo paskutinės dienos, kai juto infekcijos simptomus.

N. Mirotičiui teigiamas COVID-19 testas nustatytas dar spalio 13-ąją. Krepšininkas nejautė jokių infekcijos simptomų ir po neigiamų testų galėjo sugrįžti į komandos treniruotes.

Žaidėjas apie situaciją mintimis prieš dvikovą pasidalino ir socialiniame tinkle „Twitter“.

„Išbandėme viską, padarėme visus reikiamus testus ir, nors esu visiškai pasveikęs, sugrįžti į aikštę dar negaliu. To man neleidžia padaryti Eurolygos protokolas. Gaila, bet reikia susitaikyti su tokia tiesa bei palaikyti savo komandos vyrukus“, - rašė N. Mirotičius.

Eurolygoje „Barcelona“, sužaidusi keturias rungtynes, yra patyrusi vieną nesėkmę. „Real“ yra iškovoję tik vieną pergalę ir patyrę tris pralaimėjimus.

Eurolygos Ispanijos klubų „El Clasico“ prasidės nuo 22 valandos.