Sportas

2020.10.23 11:52

Jasikevičius: „El Clasico“ be žiūrovų praranda pusę savo grožio

LRT.lt2020.10.23 11:52

Penktadienio vakarą Europos krepšinio sirgalių laukia tikras desertas – Eurolygoje ietis surems Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ klubas ir Madrido „Real“.

Rungtynės vyks Barselonoje, tačiau dėl koronaviruso keliamos grėsmės bus žaidžiamos be žiūrovų.

Dviejų Ispanijos krepšinio grandų kovose sirgaliai visada buvo svarbus faktorius, o jų nebuvimas atims nemažą dalį dvikovos žavesio.

Apie tai prieš susitikimą kalbėjo abiejų komandų strategai.

„Rungtynės be žiūrovų praranda 50 procentų savo grožio. Žinoma, kad visi žaidėjai ir treneriai supranta, jog toks mūšis prieš principinį varžovą yra puikus iššūkis, bet turime tai įveikti.

Turime atlaikyti dabartinį laikmetį ir tikimės, kas sirgaliai į arenas grįš kaip tik įmanoma greičiau“, – „Barcelona TV“ pasakojo Š. Jasikevičius.

„El Clasico“ vis tiek lieka „El Clasico“, nors be žiūrovų mačas praranda didelę dalį tas rungtynes supančios atmosferos. Tačiau tai vis tiek bus puikios rungtynės“, – lietuviui antrino ir „Real“ strategas Pablo Laso.

Šiuo metu „Real“ per ketverias rungtynes iškovojo vos vieną pergalę ir patyrė tris nesėkmes, tuo tarpu Barselonos komandos situacija priešinga – ekipa turi iškovojusi tris pergales ir suklupo tik sykį.

Dvikova Lietuvos laiku startuos 22 valandą.