2020.10.23 09:41

Gražiausi ketvirtadienio rungtynių epizodai: „Žalgirio“ tritaškių lietus ir galingi „Valencia“ amerikiečio dėjimai

LRT.lt2020.10.23 09:41

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį patyrė pirmąją nesėkmę šio sezono Eurolygoje, kai savų žiūrovų akivaizdoje 82:94 neprilygo „Valencia“ ekipai iš Ispanijos.

Portalas LRT.lt kviečia atsiminti šias rungtynes ir dar sykį pažvelgti į gražiausius jų momentus.

Tarp jų – žalgiriečių tritaškių lietus, pirmoje rungtynių dalyje prausęs Ispanijos krepšininkus ir vertęs juos vytis varžovus.

Taip pat ne vieną įspūdingą šuolį ir dėjimą pademonstravo atletiškasis „Valencia“ ekipos naujokas Derrickas Williams, galingai krovęs kamuolį į krepšį.

Puolime sustojęs „Žalgiris“ pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė prieš „Valencia“ ekipą

Vienu iš „Žalgirio“ budelių tapo Vanja Marinkovičius. Serbas antroje rungtynių dalyje tiesiog degino kauniečių krepšio tinklelį ir taip nuskandino Martino Schillerio kariauną.

Tuo tarpu kitose rungtynėse dar sykį suklupo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa, išvykoje 68:82 nusileidusi Atėnų „Panathinaikos“ klubui.

Stambulo krepšininkams E. Ulanovas surinko 6 taškus ir 8 naudingumo balus.

Šioje dvikoje tiesiog siautėjo šeimininkų naujokas Nemanja Nedovičius, pataikęs net 7 tolimus metus ir taip tempęs savo ekipą į pergalę.

Įdomu tai, kad antrajame kėlinyje svečiai liko be vyriausiojo trenerio – per kelias minutes dvi technines pražangas užsidirbęs Igoris Kokoškovas buvo priverstas palikti rungtynes.

„Fenerbahče“ trenerio išvarymu pažymėtame mače – Nedovičiaus 7 tritaškiai ir „Panathinaikos“ pergalė

Paskutinis dienos susitikimas tarp Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Maskvos CSKA padovanojo tikrą dramą.

Čia Rusijos krepšininkai ilgą laiką pirmavo, tačiau po pertraukos Belgrado ekipa grąžino į rungtynes balansą ir viskas sprendėsi pratęsime.

Susitikime tarp CSKA ir „Crvena Zvezda“ – gynėjų šou, pratęsimas ir Belgrado triumfas

Ten tiesiog dominavo „Crvena Zvezda“ vedlys Jordanas Loydas ir būtent jo iniciatyva Serbijoje šeimininkai iškovojo neįtikėtiną pergalę 86:84.