2020.10.22 10:55

Fantastišką pasirodymą Europos taurėje surengęs Masiulis – naudingiausias turo žaidėjas

LRT.lt2020.10.22 10:55

Karjeros rungtynes trečiadienį Europos taurėje sužaidęs Panevėžio „Lietkabelio“ klubo puolėjas Gytis Masiulis pripažintas naudingiausiu ketvirtojo turo krepšininku turnyre.

Pergalingai „Lietkabeliui“ pasibaigusiame susitikime su Antverpeno „Telenet Giants“ ekipa (80:73) G. Masiulis per 34 minutes įmetė 26 taškus (5/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 38 naudingumo balus.

G. Masiulis aplenkė Milošą Teodosičių, kuris užėmė antrąją vietą naudingiausių turo žaidėjų sąraše. Serbas susitikime su „Monaco“ (94:85) per 25 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atliko 12 rezultatyvių perdavimo bei pasižymėjo 32 naudingumo balais.

Tarp penkių naudingiausių turo žaidėjų pateko ir Erickas Greenas iš Stambulo „Bahceserhiro Koleji“ ekipos, dvikovoje su Belgrado „Partizan“ 30 naudingumo balų.

Ante Tomičius (Badalonos „Joventut“) dvikovoje su Venecijos „Umana Reyer“ ekipa surinko 28 naudingumo balus. Tiek pat naudingumo balų surinko ir Belgrado „Partizan“ gynėjas Codi Milleris McIntyre`as.