Sportas

2016.01.25 14:51

A. Karnišovas – tarp pagrindinių kandidatų tapti „Nets“ vadovu

DELFI.lt2016.01.25 14:51

Lietuvos krepšinio legenda Artūras Karnišovas artimiausiu metu gali palypėti karjeros laiptais. Skelbiama, kad 44-erių lietuvis yra vienas iš keturių rimtų pretendentų užimti Bruklino „Nets“ klubo generalinio direktoriaus postą.

„Yahoo!Sports“ analitiko Adriano Wojnarowski žiniomis, priešpaskutinę vietą NBA Rytų konferencijoje užimančio „Nets“ (12/33) savininkas rusas Michailas Prochorovas kuo greičiau nori imtis kardinalių permainų klubo valdymo sistemoje.

Iki vasario 18 d., kuomet užsidarys NBA transferų langas, klubas tikisi susitarti su nauju generaliniu direktoriumi, o interviu su pretendentais prasidės pirmosiomis vasario dienomis. Šiuo metu A. Karnišovas dirba Denverio „Nuggets“ klube kur eina generalinio direktoriaus asistento pareigas.

Kiti kandidatai į „Nets“ vadovo postą, anot A. Wojnarovskio, yra Bryanas Colangelo, Danny Ferry ir Gerrsonas Rossas.

Anot analitiko, vienas iš A. Karnišovo privalumų konkurencinėje kovoje – rusų kalbos žinios, o tai labai patinka milijonieriui M. Prochorovui.

Rusas neseniai iš „Nets“ generalinio direktoriaus posto atleido Billy Kingą, o vyriausiojo trenerio posto neteko Lionelis Hollinsas.