Sportas

2020.10.22 08:38

Kaltę dėl sensacingo „Real“ pralaimėjimo prisiėmęs Zidane`as: nusipelnėme kritikos

LRT.lt2020.10.22 08:38

Madrido „Real“ klubo vyriausiasis treneris Zinadine`as Zidane`as po patirto fiasko pirmose UEFA čempionų lygos rungtynėse prieš koronaviruso išretintą Donecko „Šachtar“ vienuolikę prisiėmė visą kaltę už pralaimėjimą.

Ukrainiečiai į šias rungtynes atvyko tikrai ne optimalios formos – klube buvo nustatyta net 19 koronaviruso atvejų, o 10 iš jų – klubo futbolininkams.

Ispanijos ekipa dar pirmojo kėlinio metu atsiliko rezultatu 0:3. Nors antroje susitikimo dalyje du šeimininkų įvarčiai buvo atgaivinę viltis, pralaimėjimo prieš viruso praretintą Ukrainos klubą išvengti nepavyko.

„Nemačiau tos komandos, kurią norėčiau matyti. Kai taip nutinka, vadinasi, tai – tavo kaltė. Buvo blogos rungtynės. Blogas vakaras. Esu komandos treneris ir turiu rasti sprendimus.

Visi nusipelnėme kritikos, ypač aš. Visa laimė, kad antroje susitikimo dalyje žaidėjai sureagavo į situaciją, bet jie neverti tokio pralaimėjimo, nes yra čempionai, todėl tai mane erzina.

Aš esu atsakingas už šią nesėkmę ir turiu ieškoti sprendimų. Tokios nesėkmės pasikartoti negali“, – po rungtynių Z. Zidane`ą citavo BBC.