2020.10.21 23:57

Čempionų lyga: lengvas „Bayern“ pasivaikščiojimas ir išlaikytas „Liverpool“ testas Amsterdame

LRT.lt2020.10.21 23:57

Trečiadienio vakarą buvo užbaigtas pirmasis Čempionų lygos grupių etapo varžybų turas, o jame netikėtai lengvą pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Hansi Flicko auklėtiniai namuose net 4:0 sudorojo Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Du įvarčius laimėtojams pelnė Kingsley Comanas, po vieną pridėjo Leonas Goretzka ir Corentinas Tolisso.

Įdomu tai, kad svečių puolėjas Joao Felixas antro kėlinio pradžioje buvo trumpam sušvelninęs rezultatą iki 1:2, tačiau po VAR įsikišimo tikslus smūgis buvo anuliuotas.

Kitame A grupės susitikime Zalcburgo „Red Bull“ ir Maskvos „Lokomotiv“ išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Tuo tarpu B grupės varžybas lygiosiomis pradėjo Milano „Inter“ klubas, savo stadione 2:2 sužaidęs su Monchengladbacho „Borussia“ ekipa.

Milano klubą iškart po pertraukos į priekį išvedęs buvo ekipos atakų lyderis Romelu Lukaku, tačiau po keliolikos minučių pusiausvyrą į dvikovą grąžino Vokietijos klubo futbolininkas Ramy Bensebaini, tiksliai mušęs nuo 11 metrų žymės.

Likus žaisti penkias minutes vokiečius į priekį išvedė Jonas Hoffmanas ir jau atrodė, kad mačas baigsis netikėta svečių pergale, tačiau paskutinę pagrindinio laiko minutę dublį užfiksavo R. Lukaku ir taip italams išplėšė tašką.

LRT.lt primena, kad ankstyvajame B grupės susitikime Madrido „Real“ namuose sensacingai 2:3 pralaimėjo Donecko „Šachtar“ klubui.

C grupėje ankstyvą šoką atlaikė ir vėliau pergalingu ritmu nužengė „Manchester City“ klubas, namuose 3:1 nugalėjęs „Porto“ futbolininkus.

Portugalų komanda gana anksti išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Fernando Luisas Diazas, tačiau tokia įvykių eiga „miestiečius“ tarsi pažadino.

Vos po kelių minučių Sergio Aguero 11 metrų baudiniu rezultatą išlygino, o reikalus šeimininkai baigė tvarkyti jau po pertraukos, kai tiksliais smūgiais pasižymėjo Ilkay`us Gundoganas ir Ferranas Torresas.

Beje, pastarasis į aikštę žengė po keitimo ir kamuolį į tinklą pasiuntė aikštėje praleidęs vos penkias minutes.

Kitame C grupės susitikime Pirėjo „Olympiakos“ namuose minimalia persvara 1:0 nugalėjo Marselio „Olympique“ komandą, o pergalingą įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką pelnė ekipos puolėjas Koka.

Tuo tarpu D grupėje rimtą testą laikė „Liverpool“, kurie svečiavosi Nyderlanduose ir kovojo su Amsterdamo „Ajax“ futbolininkais.

Testas buvo išlaikytas – Anglijos čempionai rungtynes laimėjo 1:0. Vienintelis dvikovos įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį. Tiesa, jo autorius dėl jo nebus patenkintas – kamuolys į tinklą įskriejo nuo šeimininkų gynėjo Nicolaso Tagliafico.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo tobulą šansą grąžinti balansą, tačiau Dušano Tadičiaus smūgį nuo vartų linijos galingu smūgiu atmušė šiame susitikime centro gynėju žaidęs Liverpulio komandos futbolininkas Fabinho.

Kitoje D grupės akistatoje rimčiau nesuprakaitavo Bergamo „Atalanta“ komanda, išvykoje 4:0 sutriuškinusi „Midtjylland“ komandą iš Danijos.

Visus įvarčius laimėtojams pelnė skirtingi žaidėjai – po sykį pasižymėjo Duvanas Zapata, Alejandro Lopezas, Luisas Murielis ir Aleksejus Miranchukas.