2020.10.21 22:26

Rezultatyviausiu buvęs Dimša vedė savo ekipą į pergalę

„Lokomotiv“ pasiekė „Lietkabeliui“ naudingą laimėjimą
LRT.lt2020.10.21 22:26

Tomas Dimša sužaidė kol kas sėkmingiausias savo rungtynes su Gran Kanarijos „Herbalife“ ekipos marškinėliais, o jo atstovaujama ekipa Europos taurėje iškovojo dar vieną pergalę.

Ispanai išvykoje be didesnių bėdų 94:76 sutriuškino „Bursaspor“ klubą.

T. Dimša dvikovą pradėjo startiniame komandos penkete ir per 29 sužaistas minutes spėjo pelnyti 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei dvikovą baigė su 17 naudingumo balų.

Susitikimo baigtis iš esmės buvo nuspręsta dar pirmoje rungtynių dalyje – pirmąjį kėlinį ispanai laimėjo 33:18, antrąjį – 20:15 ir ilsėtis svečiai išėjo jau pirmaudami daugiau nei solidžiai – 53:33.

Antroje mačo dalyje turkai intrigos į susitikimą nebegrąžino ir Gran Kanarijos ekipa iškovojo jau trečią pergalę per keturis susitikimus.

„Frutti Extra“: Oguzas Savasas 14, Kennethas Kadji 12, Metinas Turenas ir Xavieras Munfordas po 10.

„Herbalife“: Johnas Shurna 18, Tomas Dimša 16, Matthew Costello ir Javieras Beiranas po 11, Stanley Okoye 10.

Tuo tarpu kitame susitikime taip pat trečią laimėjimą į savo sąskaitą pridėjo ir Krasnodaro „Lokomotiv“ su dviem lietuviais. Rusijos klubas namuose 76:61 nugalėjo Andoros „MoraBanc“.

Šį kartą lietuvių krepšininkai į pergalę įnešė kiek kuklesnį indėlį.

Mindaugas Kuzminskas pelnė 8 taškus, tuo tarpu Mantas Kalnietis prie pergalės pridėjo 4 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Ši pergalė buvo naudinga ir Panevėžio „Lietkabeliui“, mat būtent Andoros ekipa yra viena iš tiesioginių panevėžiečių konkurenčių.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 17 (12 atk. kam., 24 naud. bal.), Willas Cummingsas 11, Alanas Williamsas 10 (11 atk. kam.).

„MoraBanc“: Davidas Jelinekas 13, Haukuras Palssonas 12.