2020.10.21 21:52

Sensacija Čempionų lygoje: „Real“ namuose krito prieš koronaviruso iškamuotus ukrainiečius

LRT.lt2020.10.21 21:52

Madrido „Real“ klubas tokio starto Čempionų lygoje negalėjo nė susapnuoti – Zinedine`o Zidane`o auklėtiniai jau pirmame grupių etapo ture namuose 2:3 (0:3) turėjo pripažinti Donecko „Šachtar“ klubo pranašumą.

Ukrainiečiai į šias rungtynes atvyko tikrai ne optimalios formos – klube buvo nustatyta net 19 koronaviruso atvejų, o 10 iš jų – klubo futbolininkams.

Tačiau Donecko klubas, net ir taip stipriai nukraujavęs, favoritų nebijojo ir jau pirmame kėlinyje pasiuntė juos į rimtą nokdauną, įmušdami tris „sausus“ įvarčius.

Sužaidus pusvalandį įvartį svečiams įmušė Tete, dar po kelių minučių į savus vartus kamuolį pasiuntė Raphaelis Varane, o prieš pat pertrauką trečią smūgį jiems sudavė Manoras Solomonas.

Visgi Madrido klubas be kovos pasiduoti linkęs nebuvo – per pirmas 15 antro kėlinio minučių po įvartį šeimininkams pelnė Luka Modričius ir Vinicius, o vėliau klubas kilo į paskutinį šturmą.

Paskutinėmis dvikovos minutėmis jau atrodė, kad „Real“ išsigelbės – Vinicius pelnė įvartį ir, atrodė, išlygino rezultatą, tačiau teisėjas, pasitaręs su VAR, įžvelgė taisyklių pažeidimą, įvartį atšaukė ir tokiu būdu „Šachtar“ iškovojo sensacingą pergalę.

Kitame ankstesniame vakaro susitikime buvo užfiksuotos lygiosios – A grupėje Zalcburgo „Rel Bull“ namuose 2:2 (1:1) sužaidė su Maskvos „Lokomotiv“.

Svečiai pirmame kėlinyje po Edero įvarčio pirmavo, tačiau prieš pat pertrauką pusiausvyrą į rungtynes grąžino Dominikas Szoboszlai.

Iškart po pertraukos jau Austrijos klubas išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo komandos veteranas Zlatko Junuzovičius, tačiau svečius išgelbėjo Vitalis Lisakovičius, pelnęs išlyginamąjį įvartį.

Įdomu tai, kad pastarasis baltarusis visai neseniai lankėsi ir Lietuvoje bei Tautų lygos rungtynėse su mūsų šalies rinktine taip pat pasižymėjo įvarčiu.