Sportas

2016.01.24 19:34

„Visų žvaigždžių“ rungtynes laimėjo LMKL rinktinė

BNS2016.01.24 19:34

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ dieną Utenoje vainikavo garsių šalies vyrų ir lygos žvaigždžių susitikimas. Dvikovą rezultatu 52:47 (17:10, 20:19, 15:18) laimėjo LMKL rinktinė.

Naudingiausia rungtynių žaidėja tapo „Utenos“ gynėja Dalia Belickaitė. Ji gavo prizą iš Lietuvos Respublikos ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus rankų.

Ginčo kamuolį, aidint audringiems aplodismentams, išmetė premjeras A. Butkevičius. Tai jis darė dukart – vieną kartą kamuolį sugriebė Virgilijus Alekna, o kitą – Ieva Šimkutė.

LMKL rinktinė greitai pelnė pirmuosius taškus ir tai padarė Laura Svarytė, o vyrams tam prireikė kelių minučių – 2:2. Visus žiūrovus ant kojų pakėlė greitą ataką dėjimu baigęs Virgilijus Alekna – 8:4. Po minutės pertraukėlės krepšininkės surengę spurtą 8:0 bei truktelėjo į priekį – 12:8. V. Alekna keliskart bandė pakelti Dalią Belickaitę jog ši atliktų dėjimą, bet mėginimai buvo nesėkmingi. Paskutinę pirmojo kėlinio sekundę Neringa Skadaitė pataikė iš aikštės vidurio – 17:10.

L. Svarytė antrojo kėlinio pradžioje pademonstravo savo gynybiniu sugebėjimus per vieną ataką dukart blokavo vyrų metimus, bet Ramūnas Šiškauskas galiausiai rado kelią krepšio link – 17:23. Abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir tai buvo palanku LMKL rinktinei, kuri toliau išliko priekyje – 32:25. Antrasis kėlinys baigėsi merginoms turint 8 taškų pranašumą – 37:29.

Trečiajame ir paskutiniajame kėliniuose vyrai siekė išvengti pralaimėjimo ir tai darė sėkmingai – likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes jie sumažino atsilikimą iki vieno metimo – 39:41. Likus kiek daugiau nei 2 minutėms buvo užgesintos šviesos ir aikštelėje pasirodė visi abiejų komandų žaidėjai. Tačiau tai situacijos nepakeitė ir persvarą išsaugojusios LMKL krepšininkės laimėjo šį mačą 52:47.

10 taškų nugalėtojoms pelnė Ieva Šimkutė, 9 – Dalia Belickaitė, 7 – Kristė Druskytė, po 6 – Neringa Skadaitė ir Laura Svarytė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Rimtautas Gudas (11 tšk.), Donatas Montvydas (8 tšk.), Deividas Šemberas (7 tšk.), Virgilijus Alekna ir Ramūnas Šiškauskas (po 6 taškus).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt