Sportas

2020.10.21 07:30

Karjerą baigęs Čechas – vėl „Chelsea“ paraiškoje „Premier“ lygoje

LRT.lt2020.10.21 07:30

Londono „Chelsea“ klubas užregistravo 38 metų vartininką Petrą Čechą į „Premier“ lygos paraišką, nors čekas jau pernai oficialiai baigė futbolininko karjerą.

Kaip rašo BBC, „Chelsea“ klube dirbantis buvęs vartininkas įtrauktas į 25 žaidėjų paraišką dėl koronaviruso situacijos, kaip atsarginis variantas, jeigu virusas ateityje būtų nustatytas kitiems komandos vartų sargams.

11 metų „Chelsea“ praleidęs vartininkas 2015-aisiais prisijungė prie „Arsenal“ klubo, kuriame sužaidė dar keturis sezonus iki 2019-ųjų.

Baigęs žaidėjo karjerą jis grįžo į „Chelsea“ gretas ir pastaruoju metu dirbo su vartininkų pasirengimu.

Kaip teigė „Chelsea“ treneris Frankas Lampardas, čeko įtraukimas į sudėtį yra tik apsidraudimas. Vis dėlto, anot trenerio, 38-erių vartininkas vis dar yra puikios formos, o karjerą baigė gana jaunas ir dar tikrai galėtų rungtyniauti.

Be P. Čecho sudėtyje yra dar trys vartininkai – brangiausias pasaulio vartų sargas Kepa Arrizabalaga, šį sezoną įsigytas Edouardas Mendy bei 39-erių veteranas Willy Caballero.

Praėjusių metų spalį P. Čechas debiutavo ledo ritulio vartuose, kai prisijungė prie britų klubo „Guilford Pheonix“, rungtyniaujančio ketvirtajame britų ledo ritulio lygos divizione.