2020.10.20 23:56

Čempionų lygoje – penki „Barcos“ įvarčiai, staigmena Paryžiuje ir „Lazio“ antausis „Borussia“ ekipai

LRT.lt2020.10.20 23:56

Čempionų lygos pirmajame grupės varžybų rate sužaista lygiai pusė rungtynių. Daugiausiai įvarčių kol kas pelnė „Barcelona“, Romos „Lazio“ ir „Manchester United“ iškovojo netikėtas pergales, o „Chelsea“ su „Sevilla“ vieninteliai mačą baigė „sausai“.

Pirmųjų dviejų dienos rungtynių aprašymą rasite čia.

E grupėje abi rungtynės baigėsi lygiosiomis. Londono „Chelsea“ namuose su „Sevilla“ sužaidė be įvarčių.

Kitose rungtynėse „Rennes“ ir „Krasnodar“ mače Prancūzijoje išsiskyrė įmušę po kartą – 1:1.

Sehrou Guirassy 56-ąją minutę įmušė 11 metrų baudinį, o rezultatą vos po trijų minučių išlygino Cristianas Ramirezas.

F grupėje staigmena galime vadinti Romos „Lazio“ pergalę 3:1 prieš Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Ciro Immobile jau šeštąją minutę nubaudė svečius iš Vokietijos, kurių vartininkui Marwinui Hitzui 23-ąją minutę įrašytas įvartis į savus vartus po Luiso Felipe smūgio.

Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis amerikietis Giovanni Reyna rezultatyviu perdavimu išvedė Erlingą Brautą Haalandą, kuris sušvelnino rezultatą.

Vis dėlto Jeanas Akpa Akpro 76-ąją minutę trečiuoju įvarčiu nubraukė „Borussia“ viltis išplėšti bent tašką rungtynėse.

Kitose dienos rungtynėse šioje grupėje kiek anksčiau „Club Brugge“ išvykoje pateikė staigmeną ir 2:1 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“.

G grupėje be didesnio vargo pergalingai startavo „Barcelona“, namuose 5:1 sutriuškinusi Vengrijos čempioną „Ferencvaros“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito po Lionelio Messi realizuoto 11 metrų baudinio 27-ąją rungtynių minutę. Katalonų lyderiui tai – 117-asis įvartis Čempionų lygos turnyre.

42-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo „naujasis Messi“ Ansu Fati, kuris 52-ąją minutę atliko puikų perdavimą Philippe`ui Coutinho, įmušusiam trečiąjį mačo įvartį.

Ronaldas Koemenas sužaidus valandą pakeitė tris žaidėjus, tačiau 68-ąją minutę Gerardas Piue gavo raudoną kortelę ir užsidirbo baudinį, kurį realizavo Igoris Charatinas.

82-ąją minutę dar vieną įvartį šeimininkams įmušė vos 17 metų Čempionų lygos debiutantas Pedri, sužaidęs tik penktąsias rungtynes pagrindinėje „Barcelona“ ekipos sudėtyje. 89-ąją minutę varžovus galutinai nužudė Ousmane`as Dembele.

Kitose grupės rungtynėse antradienį Turino „Juventus“ po dviejų Alvaro Moratos įvarčių išvykoje 2:0 įveikė Kijevo „Dinamo“.

H grupėje užtikrinta pergale startavo Bundeslygos lyderis Leipcigo „Red Bull“, namuose 2:0 pakrikštijęs Čempionų lygos naujokus iš Turkijos, Stambulo „Basaksehir“.

Abu nugalėtojų įvarčius pelnė krašto gynėjas Angelino, pasižymėjęs 16 ir 20 minutėmis.

„Manchester City“ klubui priklausantis ir pagal nuomos sutartį Vokietijoje žaidžiantis ispanas šį sezoną jau pelnė net 4 įvarčius, skaičiuojant ir Vokietijos pirmenybes.

Antrose vakaro rungtynėse svečiuose žaidę „Manchester United“ futbolininkai išplėšė pergalę 2:1 prieš Paryžiaus „Saint-Germain“.

Nors šeimininkai mačą pradėjo geriau, tačiau 23-ąją minutę po pražangos baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys. Nors Keyloras Navasas atmušė Bruno Fernandeso smūgį, tačiau teisėjas nurodė pakartoti baudinį, nes vartininkas pažeidė taisykles. Antruoju bandymu portugalas išvedė komandą į priekį.

55-ąją mačo minutę po PSG kampinio Anthony Martialis puikiu smūgiu, lyg žaistų puolime, nukreipė kamuolį į vartus – bet tai buvos savi vartai.

Šansų turėjo abi komandos, tačiau sėkmė nusišypsojo Marcusui Rashfordui, kurio gražus įvartis 87-ąją minutę atnešė komandai pergalę.