2020.10.20 21:52

Čempionų lyga startavo įspūdinga drama Sankt Peterburge ir Moratos dubliu

LRT.lt2020.10.20 21:52

Antradienį dvejomis rungtynėmis Kijeve ir Sankt Peterburge atidarytas naujasis 2020–2021 m. UEFA Čempionų lygos sezonas. Abi namuose žaidusios komandos patyrė pralaimėjimus.

F grupės rungtynėse Sankt Peterburge vietos „Zenit“ klubas buvo priverstas vytis varžovus iš Belgijos, rezultatą išlygino, bet galiausiai turėjo pripažinti „Club Brugge“ pranašumą 1:2.

22 m. Nigerijos futbolininkas Emmanuelis Dennisas išvedė svečius į priekį 63-ąją minutę, tačiau pergalės Belgijos ekipa neišsaugojo.

Tik po 11 minučių amerikietis Ethanas Horvathas varžovų atakos metu nukreipė kamuolį į savus vartus.

Pergalę svečiams jau trečiąją pridėto laiko minutę išplėšė vos 19 metų belgas Charlesas de Ketelaere`as.

F grupėje be šių komandų dar rungtyniauja Dortmundo „Borussia“ ir Romos „Lazio“, pirmąsias rungtynes žaisiančios Italijoje.

G grupėje pergalę iškovojo favoritė Turino „Juventus“ ekipa, Ukrainos sostinėje Kijeve 2:0 palaužusi „Dinamo“ vienuolikę.

Abu įvarčius Italijos klubui pelnė Alvaro Morata, pasižymėjęs 46 ir 84 minutėmis.

Rungtynių pabaigoje „Dinamo“ futbolininkai buvo sukūrę nemenką spaudimą svečiams iš Turino, tačiau Andrea Pirlo pasiekė pirmąją pergalę Čempionų lygoje savo trenerio karjeroje.

G grupėje taip pat žaidžia „Barcelona“ ir „Ferencvaros“, kurios pirmąjį mačą žais Katalonijos sostinėje.