Sportas

2016.01.22 15:17

Ištraukti Europos jaunimo čempionatų burtai

ELTA2016.01.22 15:17

Penktadienį Miunchene (Vokietija) ištraukti šių metų Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai.

Burtai lėmė, kad Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų rinktinė, vadovaujama Romo Petronio, Europos B diviziono čempionate, kuris vyks liepos 7–17 dienomis Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje, žais C grupėje su Didžiosios Britanijos ir Izraelio komandomis.

Jaunių (iki 18 metų) merginų rinktinė, treniruojama Tado Stankevičiaus, Europos A diviziono čempionato, vyksiančio liepos 23–31 dienomis Šoprone (Vengrija), kovas pradės C grupėje su bendraamžėmis iš Serbijos, Belgijos ir Ispanijos.

Jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė, vadovaujama Daliaus Ubarto, A diviziono čempionate, kuris vyks rugpjūčio 6–14 dienomis Udinėje (Italija), rungtyniaus B grupėje su Turkijos, Rusijos ir Italijos krepšininkėmis.

Jaunučių vaikinų rinktinė, treniruojama Manto Šerniaus, Europos čempionate Radome (Lenkija) rugpjūčio 12–20 dienomis žais C grupėje su Prancūzijos, Juodkalnijos bei Bosnijos ir Hercegovinos komandomis.

Jaunių rinktinė, vadovaujama Sauliaus Štombergo, Europos čempionatą, kuris vyks liepos 30 – rugpjūčio 8 dienomis Samsune (Turkija), pradės C grupėje su Latvijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Izraelio komandomis.

Jaunimo rinktinė, kurią treniruoja Tomas Masiulis, pateko į Europos čempionato A grupę su Turkijos, Vengrijos ir Vokietijos ekipomis. Varžybos vyks liepos 16–24 dienomis Suomijos sostinėje Helsinkyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt