2020.10.18 23:10

Fantastiškas argentiniečio smūgis atnešė „West Ham“ ekipai tašką dramoje su „Tottenham“

LRT.lt2020.10.18 23:10

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje itin dramatiškai susiklostė Londono derbis. 5-ojo turo rungtynėse tarpusavyje susikovė „Tottenham“ ir „West Ham“. Neįtikėtiną charakterį pademonstravę „plaktukai“ išplėšė lygiąsias 3:3.

Nors ir rungtynių pradžia „West Ham“ ekipai nežadėjo nieko gero, antrojo kėlinio pabaigoje jie sukūrė tikrą stebuklą.

„Tottenham“ rungtynes pradėjo įspūdingu stiliumi – jau po 16-os minučių pirmavo rezultatu 3:0. Pirmos atakos metu pasižymėjo Heungas-min Sonas, dar du įvarčius pridėjo Harry Kane‘as.

Kai jau atrodė, kad rungtynių nugalėtojas yra aiškus, 72-ąją minutę Jose Mourinho ryžosi į aikštę išleisti ir Garethą Bale‘ą, kuriam tai buvo pirmosios rungtynės po to, kai grįžo į „Tottenham“.

Visgi jam pergale pasidžiaugti neteko – „West Ham“ nuo 82-os iki 94­-os minutės sumušė tris įvarčius ir pasiekė fantastiškas lygiąsias.

Jas nulėmęs įvartis krito 94-ąją minutę. Įspūdingą smūgį maždaug iš 25 metrų atliko Manuelis Lanzini, į kurio „šūvį-patranką“ nereagavo ir Hugo Llorisas.

Itin apmaudžiai taškus praradęs „Tottenham“ nepasinaudojo proga pakilti į trečiąją poziciją.