2020.10.18 21:24

Giedraičio nesustabdžiusi „Barcelona“ patyrė pirmąją nesėkmę Ispanijoje

LRT.lt2020.10.18 21:24

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4-2) Ispanijos krepšinio pirmenybėse pranoko kitą lietuviškų spalvų turinčią komandą. R. Giedraičio vedami baskai 82:71 (23:20, 16:20, 31:18, 12:13) įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ (3-1) ekipą.

R. Giedraitis buvo ne tik rezultatyviausias savo komandoje, bet ir apskritai rungtynėse.

Lietuvis per 34 minutes surinko 19 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Pirmoji rungtynių pusė buvo gana apylygė. Visi klausimai buvo išspręsti trečiajame kėlinyje, per kurį „Baskonia“ surinko net 31 tašką ir pabėgo dviženkle persvara.

T. Sedekerskis aikštėje pasirodė tik kelioms akimirkoms, per kurias ryškesnio pėdsako nepaliko.

„Barcoje“ labiausiai išsiskyrė Thomasas Heurtelis – jis sąskaitą pasipildė 15 taškų. 10 taškų įmetė ir 7 kamuolius sugriebė Brandonas Daviesas.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 19, Achille Polonara 16 (8 atk. kam., 26 naud. bal.), Luca Vildoza 12, Zoranas Dragičius 11.

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 15, Brandonas Daviesas 10, Cory Higginsas ir Nickas Calathes po – 9.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė Tomo Dimšos atstovaujamai Las Palmo „Gran Canaria“ (1-5), kuri 80:84 (21:16, 11:25, 28:23, 20:20) nusileido Malagos „Unicaja“ (3-3) komandai.

Lietuvis žaidė 25 minutes, pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.