Sportas

2020.10.18 20:20

Blaževičiaus debiutu pasidžiaugęs Schilleris: tikėkimės, kad tokių rungtynių bus daugiau

LRT.lt2020.10.18 20:20

Triuškinančia banga skriejantis Kauno „Žalgiris“ sekmadienį vakare savo arenoje nepaliko šansų Utenos „Juventus“ ekipai ir jau ketvirtadienį stos į naują kovą Eurolygoje.

„Žalgirio“ gerbėjai pagaliau sulaukė Mareko Blaževičiaus debiuto. Nuo suolo mače su „Juventus“ pakilęs aukštaūgis per 18 minučių surinko 13 taškų bei atkovojo 5 kamuolius.

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs Martinas Schilleris pasidžiaugė M. Blaževičiaus pasirodymu, tačiau nepažadėjo, kad išaugs jo minučių skaičius.

„Svarbiausia, kad Marekas žaistų ir tobulėtų“, – sakė strategas. Ieškosime rungtynių ir situacijų, kuriose jis galėtų žaisti. Jis yra talentingas žaidėjas, manau, kad jo pasirodymas buvo geras.“

M. Schilleris pabrėžė, kad M. Blaževičius iki pat šiol puikiai dirbo treniruotėse.

„Jis dirba labai sunkiai, su juo pluša ir treneriai. Viskas priklausys tik nuo jo pačio. Dabar jis tvarkosi gerai, turime daug žaidėjų ir nebus taip, kad jis žais visose rungtynėse“, – tęsė M. Schilleris.

Po rungtynių spaudos konferencijoje apsilankęs pats M. Blaževičius apie savo pasirodymą kalbėjo gana atsargiai.

„Galėjo būti ir geriau – pramečiau kai kuriuos metimus, kažkur nespėjau, kažkur nesusigyniau. Manau, kad čia yra proceso dalis. Iškart viskas gerai gautis ir negali, nesame genijai. Su kiekvienomis rungtynėms, manau, bus tik geriau“, – kalbėjo M. Blaževičius.