2020.10.18 18:05

Ulanovas vedė „Fenerbahče“ į pergalę, „Lokomotiv“ mače – skirtingi Kalniečio ir Kuzminsko pasirodymai

LRT.lt2020.10.18 18:05

Edgaras Ulanovas po apmaudžios nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi Turkijos čempionate. Jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (4-0) 65:59 (24:12, 17:16, 12:6, 12:25) išvykoje nugalėjo Gaziantepo „Gaziantep“ (2-2) krepšininkus.

E. Ulanovas buvo rezultatyviausias „Fenerbahče“ ekipoje.

Jis per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), sugriebė 6 kamuolius, 1 perėmė, 3 kartus suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Varžovų gretose sužibėjo Mouhammadou Jaitehas, surinkęs 18 taškų.

Taip pat pergalę vietiniame fronte nuskynė Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (3-1). Jie VTB lygoje 73:64 (20:19, 10:16, 22:16, 21:15) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2-1).

Abu lietuviai rezultatyvumu nepasižymėjo.

M. Kuzminskas žaidė 15 minučių, pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), išprovokavo 3 pražangas ir dvikovą baigė su -1 naudingumo balu.

Savo ruožtu M. Kalnietis per 28 minutes įmetė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovų pražangą ir surinko 13 naudingumo balų.