Sportas

2020.10.18 09:38

Susirūpinimas „Liverpool“ stovykloje: traumą patyręs van Dijkas šiais metais į aikštę gali nebegrįžti

LRT.lt2020.10.18 09:38

„Liverpool“ stovykloje – susirūpinimas dėl Virgilo van Dijko. Gynėjas susižeidė kelį rungtynėse su Liverpulio „Everton“ ir, užsienio žiniasklaidos teigimu, gali ilgam iškristi iš rikiuotės.

„BeIN Sports“ skelbia, kad 29-erių metų futbolininkas galimai patyrė kelio raiščių traumą. Jeigu pasitvirtins blogiausias scenarijus – raiščių plyšimas – jam gali tekti praleisti visą likusį sezoną.

Minėtas šaltinis, dar nesulaukęs oficialių medicininių išvadų, rašo, jog V. van Dijkas iš rikiuotės krenta 7-8 mėnesiams.

Olandas po rungtynių buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam turėjo būti atlikti tyrimai. Jau artimiausiu metu „Liverpool“ turėtų paskelbti oficialias išvadas.

V. van Dijkas susižeidė pačioje pirmojo kėlinio pradžioje, kai į jį ištiestomis kojomis įsirėžė „Everton“ vartininkas Jordanas Pickfordas.

Epizodas įvyko baudos aikštelėje ir „Everton“ galėjo ne tik užsidirbti 11 metrų baudinį, bet ir likti be vartų sargo. Tiesa, J. Pickfordą išgelbėjo tai, kad tame epizode V. van Dijkui buvo užfiksuota nuošalė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt