2020.10.17 22:46

Ibrahimovičiaus įkvėptas „AC Milan“ po ketverių metų pertraukos laimėjo miesto derbį

Vokietijoje – favoritų pergalės
LRT.lt2020.10.17 22:46

„AC Milan“ klubui šeštadienio vakarą pavyko nutraukti ketverius metus trukusį prakeiksmą miesto derbyje. 4-ajame „Serie A“ pirmenybių ture „rossoneri“ 2:1 palaužė Milano „Inter“.

Tai buvo pirmoji „Milan“ komandos pergalė miesto derbyje nuo 2016-ųjų metų sausio.

„Milan“ į pergalę vedė ne kas kitas, o Zlatanas Ibrahimovičius. Jo du įvarčiai ir nulėmė sėkmę derbyje.

12-ąją minutę švedas įmušė pirmąją įvartį, o dar vieną – po keturių minučių. 28-ąją minutę Romelu Lukaku sumažino atsilikimą, tačiau tai buvo viskas.

„Milan“ kol kas skina tik pergales ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Dar kitos „Serie A“ rungtynės baigėsi „Napoli“ pergale 4:1 prieš Bergamo „Atalanta“, Romos „Lazio“ nesėkme 0:3 prieš Genujos „Sampdoria“ ir Turino „Juventus“ lygiosiomis 1:1 su „Crotone“.

„Serie A“ lentelė:

Standings provided by SofaScore LiveScore

Vokietijoje pirmenybių 4-ajame ture buvo apsieita be netikėtumų. Miuncheno „Bayern“ 4:1 sutriuškino Bylefeldo „Arminia“. Po du įvarčius įmušė Robertas Lewandowskis ir Thomasas Mulleris.

Kitose rungtynėse „RB Leipzig“ 2:0 nugalėjo „Augsburg“, o Dortmundo „Borussia“ po Marco Reuso įvarčio 1:0 parklupdė „Hoffenheim“.