2020.10.17 21:35

„Premier“ lyga: „Man City“ palaužė „Arsenal“, „Liverpool“ ir „Chelsea“ barstė taškus

atnaujinta 00.03
LRT.lt2020.10.17 21:35

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios dramatiškos 5-ojo turo rungtynės. Liverpulio derbyje užfiksuota tikra drama – keturių įvarčių trileris baigėsi komandų lygiosiomis 2:2.

„Liverpool“ dukart pirmavo, tačiau iki tol taškų nepraradusi „Everton“ rodė charakterį ir atsakė į kiekvieną „raudonųjų“ išpuolį.

90-ąją minutę „Everton“ liko mažumoje, o „Liverpool“ kapitonas Jordanas Hendersonas, kaip atrodė tada, pasiuntė pergalingą įvartį. Visgi po VAR peržiūros buvo užfiksuota daug diskusijų sukėlusi nuošalė.

„Everton“ su 13 taškų lieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

Dar viena įvarčių drama užfiksuota Londone, kur vietos „Chelsea“ apmaudžiai prarado taškus prieš „Southampton“ – 3:3.

„Chelsea“ mačo pradžioje po Timo Wernerio dublio pirmavo 2:0, tačiau varžovai iki 57-os minutės rezultatą išlygino.

59-ąją minutę Kai Havertzas sugrąžino pranašumą „Chelsea“ ekipai, tačiau 92-ąją minutę „šventieji“ sensacingai įmušė trečiąjį įvartį ir išplėšė lygiąsias.

Kur kas mažiau įvarčių krito „Etihad“ stadione. Vietos „Manchester City“ 1:0 nugalėjo Londono „Arsenal“. Pergalingą įvartį 23-ąją minutę įmušė Raheemas Stlerlingas.

„Arsenal“ klubui tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone.

Paskutinė vakaro dvikova tarp „Mancester United“ ir „Newcastle“ baigėsi itin svarbia „raudonųjų velnių“ pergale. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai po permainingos kovos 4:1 įveikė „šarkas“.

„Man Utd“, šiame sezone jau patyręs du pralaimėjimus, įsirašė antrąją pergalę.