2020.10.17 17:39

Pratęsimo metu įvarčiais prapliupusi „Sūduva“ įveikė „Žalgirį“ ir žengė į LFF taurės finalą

LRT.lt2020.10.17 17:39

Marijampolės „Sūduva“ žais 2020 metų LFF taurės finale. Sauliaus Širmelio treniruojama komanda per pratęsimą 2:1 palaužė savo aikštėje žaidusį Vilniaus „Žalgirį“.

Pagrindinis rungtynių laikas ištiksėjo komandoms taip ir nepasižymėjus, todėl Vilniuje prireikė pratęsimo.

Jis puikiai prasidėjo šeimininkams – žalgiriečius jau kone pirmos atakos metu į priekį išvedė Andrija Kaludžerovičius.

Atrodė, kad su šiuo įvarčiu „Žalgiris“ įgaus ir psichologinį pranašumą, tačiau „Sūduva“ ginklų nesudėjo – jau po dviejų minučių rezultatą išlygino Josipas Tadičius.

Ties tuo „Sūduvos“ sugrįžimas į rungtynes nesibaigė – pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje Semiras Kerla galingu smūgiu galva nubaudė šeimininkus ir padovanojo „Sūduvai“ kelialapį į finalą.

Nuo 116-os minutės „Sūduvai“ teko žaisti dešimtyje – raudoną kortelę prieš save išvydo Linas Klimavičius. Visgi svečiai per likusį laiką atsilaikė.

„Sūduva“ finale, kuris spalio 24-ąją dieną vyks Panevėžio Aukštaitijos stadione, susigrums su „FK Panevėžiu“ arba Vilniaus „Riteriais“.