2020.10.17 14:52

Įspūdinga diena Lenkijoje: Kančys pasiekė naują Lietuvos pusmaratonio rekordą

LRT.lt2020.10.17 14:52

Rekordais Gdynėje (Lenkija) pažymėtas pasaulio pusmaratonio čempionatas puikiai susiklostė ir vyrams. Naują Lietuvos rekordą pasiekė Remigijus Kančys, į rekordinį laiką tilpo ir Ignas Brasevičius.

R. Kančys, distanciją įveikęs per 1 val. 4 min., pagerino 2006-aisiais Mindaugo Pukštą užfiksuotą Lietuvos rekordą (1 val. 4 min. 11 sek.).

R. Kančys šiose varžybose, kuriose bėgo 122 sportininkai, finišavo 82-as.

85-oje vietoje liko kitas Lietuvos atstovas – I. Brasevičius. Jis bėgo visai šalia R. Kančio ir taip pat pagerino ankstesnį Lietuvos rekordą. Ignas finišavo per 1 val. 4 min. 8 sek.

Trečias iš lietuvių finišavo Valdas Dopolskas, distanciją įveikęs per 1 val. 5 min. 28 sek. ir pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą.

Varžybų nugalėtoju ir nauju čempionato rekordininku tapo Jacobas Kiplimo iš Ugandos – 58 min. 49 sek. Už jo finišavo Kibiwottas Kandie (58:54 min.) ir Amedeworkas Walelegnas (59:08 min.).

Priminsime, kad Lenkijoje vykusiame pasaulio pusmaratonio čempionate dalyvavo ir moterys. Lietuvos atstovės gerino savo asmeninius laikus. Apie tai – šioje naujienoje: