Sportas

2020.10.17 11:39

Kurtinaitis dėl dabartinės „Chimki“ situacijos nedramatizuoja: džiugu, kad išvis galime žaisti

LRT.lt2020.10.17 11:39

Jeigu Kauno „Žalgiris“, prieš Eurolygos sezono startą laikytas vienu iš autsaiderių, gali pasidžiaugti puikia pradžia ir pakankama žaidėjų rotacija, kur kas liūdnesnį laikotarpį tenka išgyventi gerokai turtingesniam Maskvos srities „Chimki“.

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Rusijos klubas pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes, tačiau pats treneris didelės sensacijos čia nemato – komanda žaidžia pagal savo galimybes.

„Chimki“ jau kur laiką verčiasi 7-8 žaidėjų rotacija, kai kiti žaidėjai, tarp kurių ir ekipos lyderis Aleksejus Švedas, yra išguldyti traumų bei koronaviruso.

Taip pat skaitykite

Po penktadienį patirtos nesėkmės Vitorijoje R. Kurtinaitis teigė: „Tikrasis sezonas mums prasidės kitą savaitę. Dabar Eurolyga liepė žaisti su turimais krepšininkais, dėl to teko pasikviesti tris žaidėjus iš jaunimo komandos.“

„Netrukus sulauksime daugiau žaidėjų, tačiau situacija vis tiek nėra paprasta, nes dauguma jų ilgai nesitreniravo. Pavyzdžiui, Jovičius, kuris nesitreniravo du mėnesius. Tai bus lyg sugrįžimas po vasaros atostogų.

Kaip bebūtų, esu patenkintas, kad sezonas vyksta ir mes žaidžiame krepšinį. Geriau taip, nei visai užbaigti sezoną, kaip atsitiko praėjusį pavasarį“, – kalbėjo R. Kurtinaitis.

Strategas pridūrė, kad Eurolygoje neįmanoma tikėtis gerų rezultatų, kai dvejas rungtynes iš eilės tenka žaisti su 7 žaidėjais.

„Prieš „Real“ turėjome septynis žaidėjus, dabar nugaros traumą gavo Monia ir prieš „Baskonia“ vėl teko verstis su septyniais krepšininkais. Jerebko aikštelėje praleido 40 minučių, Zaicevas – 39:30. Neįmanoma su tokiu kiekiu žaidėju žaisti dvejas rungtynes per tris dienas“, – pridūrė R. Kurtinaitis.