Naujienų srautas

Sportas2016.01.18 14:45

N. Djokovičius užsiminė apie siūlytą kyšį už pralaimėjimą turnyre Rusijoje

DELFI.lt 2016.01.18 14:45

Pirma pasaulio teniso rakete ir šiuo metu Melburne vykstančio atviro Australijos teniso čempionato favoritas serbas Novakas Djokovičius komentavo BBC medžiagą apie pasaulio teniso elito atstovų galimus sutartus susitikimus ir kyšius už lažybas.

28-erių metų N. Djokovičius prisiminė, kad 2007 metais jam Rusijos mieste Sankt Peterburge siūlė 200 tūkst. JAV dolerių už pralaimėjimą pirmame rate. Apie tai pirmadienį skelbia oficiali „Australian Open“ turnyro svetainė internete.

„Į mane kreipėsi ne tiesiogiai, o per žmones, su kuriais aš tuo metu kartu dirbau. Žinoma, mes iš karto atsisakėme. Tas asmuo, kuris tai siūlė, tiesiogiai su manimi nesusisiekė. Todėl apie tai nėra ką ir kalbėti“, – pareiškė N. Djokovičius, prisipažinęs, kad turnyre vis dėlto nedalyvavo.

Lažybų skandalais negarsėjęs tenisas sulaukė rimtų kaltinimų. Įtariama, kad net 16 geriausių planetos tenisininkų galėjo dalyvauti sutartuose mačuose. Dešimtmetį rinkta medžiaga rodo, kad dalis aukščiausią reitingą turinčių ar turėjusių tenisininkų galėjo būti įtraukti į lažybų skandalus, – praneša BBC.

Pajėgiausias planetos tenisininkas pakomentavo BBC šį pranešimą. Pasak, N. Djokovičiaus, tiesioginių įrodymų apie sutartus mačus nėra, todėl tai tik paprasčiausiai prielaidos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi