Sportas

2016.01.14 13:33

Vilniaus „Žalgiris“ pristatė du naujokus

ELTA 2016.01.14 13:33

Ketvirtadienį Vilniaus „Sportima“ manieže, kuriame treniruojasi ir naujajam sezonui ruošiasi Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, buvo oficialiai pristatyti komandos naujokai – Simonas Stankevičius ir Bahrudinas Atajičius.

Vos prieš porą dienų komandą papildęs Lietuvos rinktinės narys S. Stankevičius susirinkusiems žurnalistams teigė, kad šiemet jo pagrindinis tikslas bus bandymas įsitvirtinti vyrų futbole, o tai jis nori padaryti būtent „Žalgiryje“.

„Manau, kad užtrukau Anglijoje žaisdamas futbolą su jauniais, todėl jau atėjo laikas judėti į priekį ir kilti į aukštesnį lygį. Bandžiau į šį lygį pakilti dar tada, kai buvau skolinamas „Oldham United“ ekipai, tačiau pasikeitus treneriui mano šansai subliuško. Anglijoje ne daugelis klubų nori nuomotis jaunus žaidėjus iš jaunimo komandų, nes visi nori ne perspektyvos, o greito rezultato.

Žinoma, norėjosi likti Anglijoje, tačiau visai nenorėjau ten kristi į žemesnio lygio čempionatus. Be to, ten žaidimas pagrįstas taktika „spirk ir bėk“, o aš noriu žaisti techniškesnį futbolą. „Žalgiris“ remiasi būtent tokiu žaidimo braižu. Manau, kad čia bus sudarytos puikios sąlygos man siekti savo tikslo“, – pasakojo puolėjas.

Futbolininkas atskleidė, kad perėjus į Lietuvos čempionų klubą jo nebesieja jokie saitai su Anglijos čempionate viena iš lyderių esančia „Leicester“ komanda, o apie progą grįžti į Lietuvą jis galvojo jau seniai.

„Čia turėsiu progą atsigauti tiek psichologiškai, tiek atgaivinti savo žaidimą. Manau, kad tai man yra puikus šansas. Teko stebėti nemažai A lygos rungtynių ir man patinka, kaip žaidžia žalgiriečiai ir kiek progų jie susikuria. Teko daug bendrauti su treneriu Valdu Dambrausku, jis man papasakojo ir kaip šiemet žais komanda, ir ko jis tikisi iš manęs. Nekantrauju, kada galėsiu pradėti dirbti su juo. V. Dambrauskas ilgai dirbo Anglijoje, todėl manau, kad mes puikiai vienas kitą suprasime. Noriu įrodyti ir sau, ir komandai, galų gale žmonėms, kad aš galiu žaisti vyrų futbole. Įrodęs tai sieksiu ir kitų savo tikslų“, – žadėjo S. Stankevičius.

Kitas komandos naujokas B. Atajičius teigė, kad pagrinde priežastimi prisijungti prie žalgiriečių tapo klubo ambicijos.

„Mane žavi „Žalgirio“ noras įsitvirtinti Europos turnyrų grupių etape ir džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie šio siekio. Aš taip pat labai noriu rungtyniauti Čempionų lygoje. Jau spėjau susipažinti su treneriu ir žaidėjais, jie yra ne tik talentingi, bet ir tikri profesionalai. Su jais nebus sunku dirbti ir tikiu, kad turėsiu puikias progas čia atsiskleisti. Prieš atvykstant į komandą teko stebėti, kaip „Žalgiris“ rungtyniavo su mano pirmuoju klubu „FF Malmo“ (Švedija) ir tos rungtynės man paliko teigiamą įspūdį. Tikiu, kad šiemet kartu su komanda žengsime toliau, negu pavyko praėjusiais metais. Turime tuo tikėti, nes netikint neverta net bandyti. Žinoma, daug ką lems ir burtai, tačiau tikiu, kad būsime pajėgūs grumtis su bet kuo“, – ryžto nestokojo legionierius.