2020.10.08 00:17

Rinktinių trečiadienis: prancūzų pervažiuoti ukrainiečiai ir sausa ispanų ir portugalų akistata

LRT.lt2020.10.08 00:17

Pajėgiausios futbolo rinktinės trečiadienio vakarą rengėsi oficialiems susitikimams ir galando savo ginklus kontroliniuose mačuose.

Bene lengviausią pergalę pasiekė Prancūzijos rinktinė, savo žiūrovų akivaizdoje net 7:1 sutriuškinusi Ukrainos vienuolikę.

Beje, pastaroji dėl koronaviruso atvejų neturėjo net kelių svarbių žaidėjų, o tuo pasinaudoję prancūzai didelių problemų neturėjo.

Du įvarčius laimėtojams pelnė Olivieras Giroud, po sykį mušė jaunasis Eduardo Camavinga, Corentinas Tolisso, Kylianas Mbappe ir Antoine`as Griezmannas, o kartą ukrainiečiai įsimušė patys. Tuo tarpu Steve`as Mandanda kamuolį iš savo tinklo vieną kartą traukė po Viktoro Cygankovo smūgio.

Kitose rungtynėse be įvarčių išsiskyrė Ispanijos ir Portugalijos komandos – mačas baigėsi 0:0. Portugalijoje vykusiame mače šeimininkai du kartus drebino vartų konstrukciją, bet pasižymėti nesugebėjo.

Dramatiškai susiklostė ir Vokietijos bei Turkijos komandų mūšis – čia vokiečiai tris kartus pirmavo, bet Turkijos rinktinė kiekvieną sykį lygino rezultatą – susitikimas baigėsi 3:3.

Verta paminėti, kad paskutinį savo įvartį turkai mušė jau ketvirtą pridėtą antro kėlinio minutę.

Kituose stadionuose italai 6:0 sudorojo Moldovą, Nyderlandų rinktinė kiek netikėtai 0:1 neprilygo Meksikos vienuolikei, o kroatai išvykoje 2:1 palaužė šveicarus.