Sportas

2020.10.06 14:07

Išretėjusi „Chimki“ mačo su „Žalgiriu“ nukelti neplanuoja ir laukia dviejų grįžtančių krepšininkų

LRT.lt2020.10.06 14:07

Dėl traumų ir koronaviruso kenčianti Maskvos srities „Chimki“ prieš ateinančias Eurolygos rungtynes su Kauno „Žalgirį“ gali sulaukti bent poros grįžtančių žaidėjų.

Tiesioginę „Chimki“ ir „Žalgirio“ rungtynių transliaciją penktadienį nuo 20 valandos tiesiogiai stebėkite per LRT ir portale LRT.lt.

Šiuo metu „Chimki“ dėl traumų ar užsikrėtimų koronavirusu turi vos aštuonis Eurolygai registruotus žaidėjus – tai yra minimali galima krepšininkų riba, su kuria dar galima startuoti rungtynėse.

Visgi komanda neplanuoja į Eurolygą kreiptis dėl galimo mačo nukėlimo – tai „Basketnews.lt“ žurnalistui Jonui Lekšui atskleidė Rimo Kurtinaičio asistentu dirbantis Aurimas Jasilionis.

„Buvo tarp trenerių pasikalbėjimas dėl galimo rungtynių nukėlimo, bet priėjome išvados, kad reikia žaisti ir nesiblaškyti. Laikomės tos nuomonės, jog jei yra pasiruošę 8 žaidėjai, turi jais pasitikėti ir rungtyniauti, galbūt kažkas iššaus, iš kurio to nesitikima“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė A. Jasilionis.

Tiesa, strategas pridėjo, kad du krepšininkai artimiausiu metu gali grįžti į treniruočių procesą, bet dėl jų dalyvavimo penktadienio rungtynėse bus sprendžiama tik prieš jų pradžią.

„Tiek Aleksejus Švedas, tiek Gregas Monroe atsigauna po traumų ir abu jau pradės judėti treniruotėse, – „Basketnews.lt“ sakė A. Jasilionis. – Žinoma, mes nenorime perskubėti ir laukiame, kada jie visiškai pasveiks, todėl dėl jų žaidimo sprendimas bus priimtas tik prieš pat penktadienio rungtynes“.

Pirmame Eurolygos ture „Chimki“ 76:78 neprilygo Atėnų „Panathinaikos“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.