Naujienų srautas

Sportas2015.02.14 17:32

Dėl kiekybės kokybė nenukentės, žada M. Platini

LRT.lt 2015.02.14 17:32

Kitame Europos futbolo čempionate kokybė dėl kiekybės nenukentės, pirmadienį pareiškė UEFA prezidentas Michelis Platini. 

Kitame Europos futbolo čempionate kokybė dėl kiekybės nenukentės, pirmadienį pareiškė UEFA prezidentas Michelis Platini.

Po ketverių metų čempionate varžysis ne 16, o 24 komandos, informuoja naujienų agentūra AFP.

„Manau, kad turėsime dar aštuonias geras kvalifikaciją įveikusias komandas. Tai nepaveiks rungtynių kokybės. Tai nebus problema kokybei“, – Varšuvoje žurnalistams kalbėjo jis.

Galutinis sprendimas dėl 2016 metais Prancūzijoje vyksiančio čempionato formato dar nepriimtas, o M. Platini teigia, kad dar reikia išklausyti čempionato komisijos pasiūlymus ir rekomendacijas.

„Pasaulio čempionate jau varžosi 24 komandos. Yra šešios grupės po keturias ekipas. Dvi geriausios patenka į kitą etapą, o keturios geriausiai pasirodžiusios ir likusios trečios keliauja į ketvirtfinalį“, – aiškino jis.

Anot jo, investicijos į būsimus Europos čempionatus labiau pasiteisins, kai dalyvių bus daugiau.

„Kaip galima tokiam miestui, kaip Lvovas (Ukrainoje), kuris pasistatė naują stadioną ir oro uostą, pasakyti „Štai ir viskas“ po trejų rungtynių?“ – pridūrė jis.

„Turiu omenyje tai, kad miestas visuomet turės palikimą ir plėtrą, tačiau čempionatas jam baigiasi po trejų rungtynių. Kai bus 24 komandos, mačų bus daugiau“, – sakė jis.

M. Platini, 1984 metais su Prancūzijos rinktine laimėjęs Europos čempionatą, vis dar daugiausiai įvarčių – devynis – per turnyrą įmušęs žaidėjas.

„Jei jie nepagerins mano rekordo šiame čempionate Lenkijoje ir Ukrainoje, UEFA prezidentas maloniai suteiks jiems galimybę tai padaryti su 24 komandomis“, – šypsodamasis pridūrė jis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi