2020.09.30 19:30

Pergalės dar teks palaukti: lietuviškasis „Motor“ rankinio Čempionų lygoje pralaimėjo trečią sykį iš eilės

LRT.lt2020.09.30 19:30

Aideno Malašinsko atstovaujamas ir Gintaro Savukyno treniruojamas Zaporožės „Motor“ rankinio klubas trečiadienio patyrė jau trečiąją iš eilės nesėkmę EHF čempionų lygoje. Ukrainos ekipa namuose 34:37 (18:17) neprilygo Vesprėmo „Telekom“ komandai iš Vengrijos.

Jei Ukrainos klubas pralaimėjo visus tris sykius, tai Vengrijos komanda kol kas neklumpa ir yra iškovojusi visas tris pergales.

Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi itin lygiai – nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnės nei vieno įvarčio persvaros, o ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 18:17.

Panašiai situacija klostėsi ir po pertraukos – pirmoje antro kėlinio dalyje „Motor“ dar išlaikė nedidelę persvarą (22:20).

Visgi tada vengrai perėmė iniciatyvą ir greitai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (24:23).

Komanda apsukų nemažino ir toliau – svečiams vis geriau sekėsi užbaigti atakas ir jų pranašumas netrukus pasiekė naują rekordinę ribą (31:28) ir ilgą laiką pirmavo dviem-trimis įvarčiais.

Per likusį laiką „Motor“ dar bandė priartėti, tačiau to padaryti nepavyko ir teko trečią sykį pajusti pralaimėjimo skonį.

Primename, kad portale LRT.lt bus transliuojamos visos „Motor“ rungtynės, o dalis mačų bus rodomi ir LRT PLIUS kanalu.