Sportas

2020.09.30 08:07

Karnišovo ir „Bulls“ pasirinktas naujasis treneris nuvylė NBA legendą: nesu sužavėtas sprendimu

LRT.lt2020.09.30 08:07

NBA lygos legenda ir buvęs krepšininkas Scottie Pippenas skeptiškai nusiteikęs naujosios Čikagos „Bulls“ klubo administracijos, vadovaujamos lietuvio Artūro Karnišovo, sprendimu naujuoju komandos treneriu paskirti 55-erių specialistą Billy Donovaną.

Praeityje pats „Bulls“ ekipoje rungtyniavęs ir 6 kartus NBA čempionu kartu su Michaelu Jordanu tapęs S. Pippenas tikino, kad ilgą laiką stringančio Čikagos klubo buvęs vyriausiasis Oklahomos „Thunder“ ekipos treneris (2015–2020 m.) neišgelbės.

„Žiūrint iš sirgaliaus perspektyvos, nesu sužavėtas tokiu sprendimu. Nemanau, kad tai esminis sprendimas, prisidėsiantis prie radikalių komandos pokyčių. Tokia mano asmeninė nuomonė.

Man patinka Billy Donovanas kaip žmogus, bet nemanau, kad jis kažką įrodė dirbdamas su NBA klubais. Nemanau, kad jo patirties užtenka tam, jog jį reiktų samdyti „Bulls“ klubui, kuriam dabar reikia pagalbos.

Komanda jau stringa ilgą laiką. Nematau, ką gero atneš B. Donovano atėjimas. Jis tiesiog bus dar vienu treneriu. Trenerių yra daug.

Dirbdamas su Oklahomos „Thunder“ ekipa jis nepasiekė tokiu rezultatų, kurie jam suteiktų dar vieną galimybę“, – su „Forbes“ žurnalistu Chrisu Casonu kalbėjo S. Pippenas.

B. Donovanas pirmajame NBA vyriausiojo trenerio karjeros sezone su „Thunder“ pateko į Vakarų konferencijos finalą. Visus kitus keturis sezonus amerikiečio treniruojamas klubas pasirodymą sezone baigdavo neįvykęs pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo.