Sportas

2020.09.29 23:33

Internete pasirodė skaudaus lietuvių motokroso lenktynininko Jasikonio kritimo vaizdo įrašas

LRT.lt2020.09.29 23:33

Viešoje erdvėje pasirodė įrašas, kuriame užfiksuotas skaudus Lietuvos motokroso lenktynininko Armino Jasikinio kritimas lenktynėse Italijoje.

LRT.lt primena, kad lietuvis traumą patyrė devintajame pasaulio motokroso čempionato etape Italijoje, Lombardijos regione, kai krito nuo motociklo antrajame važiavime ir prarado sąmonę. Jis į ligoninę buvo iškart išskraidintas sraigtasparniu.

Kitą dieną po incidento internete pasirodė įrašas, kuriame užfiksuotas epizodas, kai A. Jasikonis neišlaikė pusiausvyros ir krito nuo motociklo.

Įraše matyti, kaip keli sportininkai prieš lietuvį sėkmingai nusileidžia nuo tramplino, o po jų sekęs lietuvis kiek per daug palinko į priekį ir, neišlaikęs pusiausvyros, krito žemyn.

Šiuo metu lenktynininkas vis dar yra dirbtinėje komoje, o su LRT.lt bendravęs Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) vadovas Robertas Benediktavičius teigė, kad svarbiausios bus kelios artimiausios dienos.

„Paskutinės naujienos yra tokios, kad Arminas ir toliau bus laikomas dirbtinai sukeltoje komoje. Jo smegenyse gydytojai rado pakitimų ir šiuo metu jie negali pateikti aiškios diagnozės.

Artimiausios 3–4 dienos bus kritinės, po jų paaiškės, kokie yra tikslūs smegenų pažeidimai. Jis bus laikomas komoje tol, kol būklė stabilizuosis. Bus stebima, ar situacija gerėja, ar ji blogėja“, – pirmadienio vakarą LRT.lt tvirtino LSMF prezidentas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt