Sportas

2020.09.28 17:57

Motociklų sporto federacijos vadovas apie traumą patyrusį Jasikonį: artimiausios dienos bus kritinės

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.09.28 17:57

Sekmadienį pasaulio čempionato varžybose Italijoje sunkią galvos traumą patyrusio geriausio mūsų šalies motokroso lenktynininko Armino Jasikonio sužeidimų rimtumas bus tiksliai įvertintas per artimiausias 3–4 dienas.

Tokia informacija, bendraudamas su portalu LRT.lt, pasidalino Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) vadovas Robertas Benediktavičius.

„Paskutinės naujienos yra tokios, kad Arminas ir toliau bus laikomas dirbtinai sukeltoje komoje. Jo smegenyse gydytojai rado pakitimų ir šiuo metu jie negali pateikti aiškios diagnozės.

Artimiausios 3–4 dienos bus kritinės, po jų paaiškės, kokie yra tikslūs smegenų pažeidimai. Jis bus laikomas komoje tol, kol būklė stabilizuosis. Bus stebima, ar situacija gerėja, ar ji blogėja“, – tvirtino LSMF prezidentas.

Šįryt Kremonos miesto ligoninėje, kurioje yra gydomas A. Jasikonis, jau buvo ir lenktynininko tėtis, su kuriuo ir bendrauja LSMF vadovybė.

„Armino komanda padėjo jo artimiesiems nusigauti kuo greičiau į Italiją. Ten jau yra Rolandas Jasikonis, Armino tėtis. Palaikome su juo ryšį“, – kalbėjo R. Benediktavičius.

Lietuvis traumą patyrė devintajame pasaulio motokroso čempionato etape Italijoje, Lombardijos regione, kai krito nuo motociklo antrajame važiavime ir prarado sąmonę. Jis į ligoninę buvo iškart išskraidintas sraigtasparniu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt