2020.09.28 08:51

Adebayo pasirodymo pritrenktas „Heat“ treneris: jis taps vienu didžiausių nugalėtojų NBA istorijoje

LRT.lt2020.09.28 08:51

Karjeros rungtynes sužaidęs ir Majamio „Heat“ į NBA finalą po šešerių metų pertraukos atvedęs Bamas Adebayo po rungtynių su Bostono „Celtics“ sulaukė šiltų žodžių iš savo komandos trenerio.

„Heat“ šeštose Rytų konferencijos finalo serijos rungtynėse 125:113 palaužė „Celtics“ ir dėl NBA čempionų titulo kovos su Los Andželo „Lakers“.

Į pergalę Floridos ekipą vedė individualiai geriausią pasirodymą NBA surengęs B. Adebayo, kuris per 39 minutes surinko 32 taškus (11/15 dvit., 10/11 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bamas jau dabar yra vienas geriausių kovotojų lygoje“, – auklėtinio kovingumą pažymėjo „Heat“ treneris Erikas Spoelstra. – Jis taps vienu didžiausių nugalėtojų istorijoje vien dėl to, koks yra konkurencingas“.

„Jo žaidimo negalima vertinti vien pagal statistiką. Gali būti, kad dėl šios priežasties jis ir buvo primirštas koledže. Jis kovoja kiekvienos atakos metu. Jis yra labai arti lyderio vaidmens. Jo puolamasis arsenalas auga su nauja diena. Jis nori vis didesnio vaidmens, nebijo prisiimti atsakomybės ir nešti komandą ant savo pečių. Tą jis parodė šiose rungtynėse.

Visi geriausi žaidėjai istorijoje tą ir padarę. Visgi pagyrų nusipelno ir kiti, įskaitant ir trenerių štabą, tačiau šiąnakt Bamas norėjo būti lyderiu ir nešė komandą ant savo pečių. Jis buvo tiesiog neįtikėtinas“, – gerų žodžių negailėjo „Heat“ strategas.

2,06 cm ūgio B. Adebayo „Heat“ garbę gina nuo 2017-ųjų.