2020.09.27 23:51

Ispanijoje – 17-mečio įkvėptas „Barcos“ šou ir Suarezo svajonių debiutas Madride

LRT.lt2020.09.27 23:51

Praėjusį sezoną be titulų likusi „Barcelona“ sekmadienio vakarą pradėjo kovas Ispanijos čempionate ir pradėjo jas įspūdingu stiliumi, namuose net 4:0 sutriuškindama „Villarreal“ vienuolikę.

Katalonus pergalei pakylėjo 17-metis komandos talentas Ansu Fati. Šis pirmajame kėlinyje kelių minučių intervalu įmušė du įvarčius ir taip sukūrė savo ekipai saugią persvarą (2:0).

Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ apsukų nemažino ir dar iki pertraukos pavertė savo pranašumą triuškinamu.

Visų pirma 11 metrų baudinį realizavo Lionelis Messi, o jau per pridėtą kėlinio laiką kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė Pau Francisco Torresas.

Antrajame kėlinyje žaidimas gana atvirai vyko į abi puses, tačiau komandos savo šansų neišnaudojo ir rezultatas liko nepakitęs.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ gretose įspūdingai debiutavo naujasis ekipos puolėjas Luisas Suarezas ir tam jam prireikė viso labo dvidešimties minučių.

Urugvajietis į aikštę po keitimo žengė jau tada, kai „Atletico“ namuose 3:0 dorojo „Granada“ vienuolikę, tačiau išėjęs darė viską, kad persvara būtų dar didesnė.

Ir tai jam pavyko – visų pirma jis asistavo Marcoso Llorente įvarčius, o per paskutines kelias minutes du sykius spėjo įmušti pats ir taip ženkliai prisidėjo prie to, kad Madrido komanda varžovus pervažiuotų net 6:1.