2020.09.27 20:57

Po pralaimėjimo Schilleris išskyrė klaidų skaičių ir psichologinį pasiruošimą

LRT.lt2020.09.27 20:57

Kauno „Žalgiris“ sekmadienį sugėrė pirmą skaudų smūgį sezone, kai LKL čempionate namuose 61:72 neprilygo Panevėžio „Lietkabeliui“.

Spaudos konferencijoje po dvikovos kalbėjęs žalgiriečių treneris Martinas Schilleris visų pirma pasveikino varžovus su pergale ir išskyrė esmines dvikovos detales.

„Pirmiausia noriu pasveikinti „Lietkabelį“ su pergale, jie sužaidė labai geras rungtynes, atliko labai gerą darbą, tad sveikinimai iš mano pusės. Mes susitikimą pradėjome gerai abiejose aikštelės pusėse, demonstruodami gerą fiziškumą gynyboje, judinome kamuolį atakoje. Atrodė, kad po pirmų penkių minučių visas agresyvumas dingo. Per pertrauką turėjome laiko viską apkalbėti.

Bet po pertraukos mes tarsi sustojome, jie pataikė 7 tritaškius ir tai yra per daug, o mes nesugebėjome prie to prisitaikyti, strigome, kibome prie užtvarų, tai mus žeidė. Paskutiniame ketvirtyje vėl gerai gynėmės, tačiau jau nebegalėjome pelnyti taškų, nebebuvo lengvumo“, – teigė specialistas.

Ypatingai prasta kauniečiams buvo antra mačo dalis – per ją šeimininkai sukrapštė viso labo 25 taškus, dvikovą baigė su 17 prarastų kamuolių ir nesugebėjo sustabdyti svečių snaiperių, kurie vien per trečią ketvirtį įmetė 7 tritaškius.

„11 klaidų padarėme jau pirmoje rungtynių dalyje, tai yra dvi skirtingos istorijos. Žinoma, kad 17 klaidų norint laimėti rungtynes yra per daug, norėtųsi tą skaičių išlaikyti ties 12, daugiausiai 13 klaidų.

Manau, kad tai buvo pirmas mačas, kai mes gerai nepataikėme, nors ir susikūrėme gerus metimus, progas“, – tikino austras.

Prieš Eurolygos startą, kuris laukia jau kitą savaitę, M. Schilleris tikino, kad svarbu sudėlioti ne tik taktinius aspektus, bet ir tinkamai pasiruošti psichologiškai.

„Neskaitant taktinio ir techninio pasiruošimo, turime būti pasiruošę psichologiškai ir žaisti taip, kaip šiandien žaidėme pirmas penkias minutes“, – reziumavo treneris.