2020.09.27 20:32

Gynyboje byrėję „Manchester City“ namuose kapituliavo prieš „lapes“

„Tottenham“ pergalę paleido paskutinę sekundę
LRT.lt2020.09.27 20:32

Skaudžią nesėkmę „Premier“ lygoje patyrė „Manchester City“ futbolininkai. Vilčių susigrąžinti čempionų taurę neslepiantys „miestiečiai“ savo stadione net 2:5 pralaimėjo „Leicester City“ vienuolikei.

Mačas šeimininkams prasidėjo pozityviai – jau ketvirtą minutę juos į priekį išvedė po koronaviruso pasveikęs ir į aikštę grįžęs Riyadas Mahrezas.

Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausias praėjusio sezono lygos žaidėjas Jamie Vardy. Lesterio ekipos atakų lyderis iki pertraukos rezultatą išlygino, po jos vieną po kito pridėjo dar du įvarčius ir ne tik užfiksavo „hat-tricką“, bet ir suteikė savo klubui solidžią persvarą (3:1).

Netrukus svečiams savo įvartį įmušė ir Jamesas Maddisonas ir rezultatas tapo triuškinamas (4:1).

Mančesterio komandos naujokas Nathanas Ake rezultatą dar sykį švelnino, tačiau paskutinėmis minutėmis dar vieną įvartį pridėjo svečių saugas Youri Tielemansas ir garantavo savo ekipai solidžią pergalę.

Kitame susitikime taškus apmaudžiai prarado „Tottenham“ futbolininkai, dramatiškai paskutinėmis mačo minutėmis paleidę pergalę ir namuose 1:1 sužaidę su „Newcastle United“.

Londono ekipą pirmame kėlinyje į priekį išvedė krašto puolėjas Lucas Moura, o persvarą šeimininkai sėkmingai laikė iki pat paskutinių antro kėlinio sekundžių.

Visgi tada savo baudos aikštelėje ranka sužaidė jų gynėjas Ericas Dieris. Žaidimas nebuvo toks akivaizdus, tačiau teisėjas, pasikonsultavęs su VAR, nusprendė skirti 11 metrų baudinį, kurį ramiai realizavo ir savo ekipai tašką išplėšė Callumas Wilsonas.