2020.09.27 15:08

Be problemų: „Barcelona“ nesunkiai susitvarkė su Kulbokos atstovaujama komanda

LRT.lt2020.09.27 15:08

Dar vieną pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“. Katalonai namuose be didesnių bėdų 82:64 (18:17, 21:16, 26:17, 17:14) nugalėjo Bilbao „RETAbet“ ekipą su Arnoldu Kulboka.

„Barcelona“ komandai tai buvo jau trečioji pergalė per tiek pat susitikimų, tuo tarpu Bilbao ekipa po trijų turų lieka be taškų.

„RETAbet“ komandoje Arnoldas Kulboka aikštėje praleido kiek daugiau nei 20 minučių ir per jas taškais nepasižymėjo – prametė visus tris mestus dvitaškius ir vieną tritaškį bei atkovojo du kamuolius.

Kiek didesnių bėdų svečiai favoritams sukūrė tik pačioje rungtynių pradžioje, kai trumpam buvo įgiję penkių taškų persvarą (10:5).

Visgi katalonai dar iki kėlinio pabaigos susigrąžino pranašumą (18:17).

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ situaciją jau kontroliavo užtikrinčiau, tačiau dviženklės persvaros pasiekti taip ir nepavyko, o ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 39:33.

Situacija pasikeitė po pertraukos – Barselonos krepšininkai pradėjo vis labiau didinti apsukas ir taip bėgo į priekį – jų persvara gretai pasiekė dviženklę ribą, o prieš paskutines dešimt minučių daug abejonių dėl mačo baigties nebebuvo (65:50).

Paskutiniame ketvirtyje favoritų persvara buvo pasiekusi ir 22 taškus (72:50) ir viskas, ką Bilbao komandai pavyko nuveikti – tai šiek tiek apkarpyti turėtą deficitą.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13, Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas ir Thomas Heurtelis (7 rez. perd., 6 atk. kam., 22 naud. bal.) po 9.

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 15, Jonathanas Rousselle 9, Mosesas Kingsley 8.